CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon LG Q Stylus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG Q Stylus - szeroki wybór case i etui

Chcesz, żeby Twój smartfon długo zachował ładny wygląd? Zapewnij mu ochronę przed zarysowaniami i pęknięciami, kupując chroniący go case. Obudowy ochronne to połączenie bezpieczeństwa i estetyki – w naszym sklepie znajdziesz futerały, które nie tylko zabezpieczają przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, ale też doskonale się prezentują. Oferujemy między innymi silikonowe etui, pokrowce typu book, a także case pancerny. Silikonowe etui doskonale chronią przed zabrudzeniami, są też łatwe w czyszczeniu. Silikon jest odporny na zadrapania i doskonale amortyzuje wstrząsy. Chroni także w razie kontaktu z wodą lub innymi cieczami. Co z ekranem? Ochronę wyświetlaczowi zapewnią modne pokrowce typu book, osłaniając szybkę, a przy okazji bardzo elegancko się prezentując. Dla wymagających doskonałym wyborem będzie case pancerny, który chroni przed zarysowaniem, pękaniem, zabrudzeniami, jest skuteczną amortyzacją i ochrania podzespoły, jeśli dojdzie do upadku smartfona z wysokości. Wszystkie etui wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mają modną stylistykę, są dostępne w wielu kolorach i wzorach – sprawdź ofertę etuo.pl i znajdź idealny pokrowiec dla siebie.

Zabezpiecz swój model LG Q Stylus

Dlaczego warto postawić na ochronne etui na telefon? To przede wszystkim gwarancja, że Twój smartfon długo zachowa swój oryginalny wygląd i pełną funkcjonalność. Pokrowiec będzie chronił go przed zapyleniem, zabrudzeniami, porysowaniem czy pęknięciem oryginalnej obudowy. Pokrowiec to także amortyzator na wypadek upadku – jeśli telefon będzie w etui spadając z wysokości, ma większe szanse wyjść z wypadku cało: bez potłuczonego ekranu czy nieodwracalnych uszkodzeń podzespołów. Pokrowiec ma jeszcze inną zaletę – to modny gadżet, który pozwala na personalizację telefonu. Może mieć dowolny styl czy kolor, pokazywać Twoją osobowość i podkreślać Twój charakter. Dzięki futerałowi Twój telefon będzie jedyny i niepowtarzalny.

LG Q Stylus - specyfikacja

LG Q Stylus to smartfon z ekranem 6,2 cala o formacie 18:9, a także z wbudowanym rysikiem. Telefon wyposażono w wyświetlacz FullHD+ i nowoczesny procesor. Zadbano także o dobrej jakości aparat fotograficzny i szybką pamięć operacyjną. LG Q Stylus doskonale sprawdza się w podwójnej roli: smartfona i tabletu. Jest szybki, niezawodny, a dzięki obudowie z zaokrąglonymi brzegami prezentuje się wyjątkowo elegancko i przyciąga wzrok.