Etui na telefon LG V10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG V10 jest urządzeniem nietypowym. Producent zdecydował się na odejście od klasycznej konstrukcji na rzecz wprowadzenie kilku nowatorskich rozwiązań – na froncie smartfona znalazły się dwa wyświetlacze. Nad głównym ekranem o przekątnej 5,7 cala znajduje się mniejszy prostokątny wyświetlacz 2,1 cala, który służy do pokazywania komunikatów oraz czasu.

Można na nim także ustawić swoje ulubione kontakty lub skróty do najczęściej używanych programów – skonfigurować go można także do sterowania odtwarzaczem muzyki lub wyświetlania zdefiniowanego przez użytkownika napisu. Specyficznym posunięciem koncernu LG było też zainstalowanie dwóch aparatów fotograficznych z przodu smartfona. Oba mają rozdzielczość 5 megapikseli, ale każdy z nich posiada inną optykę – jeden z nich posiada obiektyw szerokokątny, podczas gdy drugi oferuje soczewkę o dłuższej ogniskowej. To świetna wiadomość dla miłośników selfie, którzy mogą teraz wykonywać zdjęcia o różnym kącie widzenia – np. przy zdjęciach grupowych. Za pracę urządzenia odpowiada procesor Snapdragon 808 i 4 GB pamięci RAM.

Etui na telefon LG V10 to najlepszy sposób na to, aby innowacyjna konstrukcja smartfona pozostała piękna i sprawna przez długi czas. Guma na telefon zagwarantuje ochronę przed rysami, połamaniem obudowy oraz uszkodzeniem cennego ekranu. Delikatny wyświetlacz będzie doskonale chroniony jeżeli założony na obudowę zostanie wytrzymały silikon na telefon z wystającymi rantami. Dodatkową zaleta korzystania z naszych akcesoriów jest możliwość upiększenia swojego aparatu zgodnie ze swoimi potrzebami oraz gustem – estetycznie wykonany i kolorowy futerał na telefon to najłatwiejszy sposób by nadać swojemu LG V10 indywidualny charakter.