Etui na telefon LG V20

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Ledwie zdążyliśmy przywyknąć do systemu Android w wersji 6.0 Marshmallow, a już mamy przed sobą smartfon z fabrycznie instalowaną kolejną wersją OS – Androidem 70 Nougat. LG V20 jest telefonem niezwykle dobrze wykonanym – na pierwszy rzut oka widać, że sięgnięto po materiały z bardzo wysokiej półki. Obudowa z aluminium sprawia, że smartfon jest znacznie bardziej elegancki od swoich poprzedników. Ekran o przekątnej 5,7 cala to ten sam wyświetlacz, który używany był w bardzo cenionym modelu V10 – rozdzielczość w standardzie Quantum Display pozwala podziwiać nawet najmniejsze szczegóły.

Ciekawostką jest to, że nad ekranem głównym znalazł się drugi – znacznie mniejszy ekran pomocniczy, który pozwala odczytywać czas i powiadomienia bez konieczności wzbudzania energochłonnej matrycy dotykowej. Wewnątrz obudowy znalazł się procesor Qualcomm Snapdragon 820 wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Ten mariaż owocuje wydajnością niedostępną dla większości dostępnych na rynku urządzeń – nawet tych z wysokiej półki.
Każdy smartfon potrzebuje dodatkowej osłony. Unikalna konstrukcja nowego LG V20 sprawia, że warto szczególnie chronić go przed ewentualnym zniszczeniem. Doskonałej jakości futerał na telefon to najlepszy sposób, aby zabezpieczyć cenny sprzęt przed połamaniem, zarysowaniem lub rozbiciem delikatnej matrycy. Wszystkie dostępne w naszej ofercie etui na telefon LG V20 zostały precyzyjnie dopasowane do kształtu tego modelu. Case na telefon to także doskonała okazja aby zmienić wygląd swojego urządzenia – kolorowa guma na telefon lub pokryta ciekawymi wzorami kabura nada mu indywidualnego charakteru i sprawi, że jego użytkownik wyróżni się z tłumu. Doskonałej jakości futerał LG V20 to doskonały prezent dla każdego miłośnika tego modelu.