Etui na telefon LG X Power 3

Etui na model LG X Power 3


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony LG X Power, LG X Power 2, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

LG X Power 3 - szeroki wybór case i etui

Etui na telefon to najlepsze zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak rysy czy pęknięcia. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości pokrowce, które doskonale spełniają się w podwójnej roli: chronią oryginalną obudowę, ale i pozwalają na personalizację smartfona. Dostępne w wielu modelach, w różnej kolorystyce są stylowe, oryginalne, a przede wszystkim trwałe. W asortymencie etuo.pl znalazły się między innymi praktyczne, łatwe w czyszczeniu i świetnie amortyzujące upadki silikonowe etui, nie mający sobie równych jeśli chodzi o wytrzymałość case pancerny, a także wyjątkowo eleganckie, osłaniające również przednią część telefonu pokrowce typu book. Wszystkie obudowy są wykonane z troską o jakość, dopasowane do konkretnego modelu smartfona, z wycięciami na wejście słuchawkowe czy klawisze uruchamiania – obudowy ochronne osłaniają, ale nie utrudniają korzystania z funkcji smartfona.

Zabezpiecz swój model LG X Power 3

Jakie zalety oferują obudowy ochronne etuo.pl? Oprócz możliwości nadania telefonowi pożądanego wyglądu – wybrania dowolnego koloru, motywu czy wzoru, to przede wszystkim maksimum ochrony w codziennym użytkowaniu. Wszystkie futerały chronią przed dostaniem się wewnątrz sprzętu pyłu czy cieczy, ochraniają obudowę przed powstawaniem rys i pęknięciami, są też łatwe w utrzymaniu. Pokrowce typu book dodatkowo osłaniają najbardziej wrażliwą część każdego smartfona, czyli ekran, który niechroniony łatwo może ulec roztrzaskaniu. Dla najbardziej wymagających przygotowano case pancerny, który doskonale sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach, np. kiedy dojdzie do upadku telefonu z wysokości. Obudowa ma znacznie większe szanse pozostać nienaruszona niż kiedy smartfon pozbawiony jest ochronnego etui na telefon.

LG X Power 3 - specyfikacja

LG X Power 3 to nowoczesny smartfon, który docenią wymagający użytkownicy. Jego największym atutem jest bez wątpienia akumulator o pojemności aż 4100 mAh, dzięki któremu urządzenie może pracować bez zarzutu przez wiele godzin. Co więcej, producent oferuje także przejściówkę, dzięki której LG X Power 3można załadować na dowolnym urządzeniu z wejściem USB. Czas pełnego ładowania to zaledwie 2h. Ta opcja spodoba się wszystkim, którzy oczekują od smartfona dużej wydajności. Inne zalety nowego LG? Duża rozdzielczość ekranu, aparat o wysokiej rozdzielczości i nowoczesny procesor – to wszystko w połączeniu z dużej mocy akumulatorem sprawia, że telefon zasługuje na szczególną uwagę.