Etui na telefon LG X Screen

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Firma LG lubi eksperymentować – najnowszy LG X Screen to jeden z modeli, które odchodzą od sprawdzonych i bezpiecznych schematów i wprowadzają nową świeżość w dziedzinie technologii mobilnych. Smartfon działa pod nadzorem najnowszej wersji systemu Android – 6.0 Marshmallow i kontrolowany jest przez mocny, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,14 Ghz. Na uwagę zasługuje bardzo elegancka, lekko wygięta obudowa – jej kształt poprawia ogólny wygląd urządzenia i bardzo mocno poprawia ergonomię użytkowania. Unikalną cechą LG X Screen jest podwójny ekran.

Główna matryca ma niespełna 5 cali i oferuje obraz w rozdzielczości 1280x720 pikseli. Tuż nad nią zainstalowano prostokątny wyświetlacz o rozmiarze zaledwie 1,76 cala. Służy on do wyświetlania najważniejszych informacji, skrótów lub zegara. Umożliwia to odczytywanie najbardziej potrzebnych danych bez konieczności wzbudzania aparatu ze stanu czuwania – bardzo mocno wpływa to na funkcjonalność, komfort użytkowania oraz energochłonność smartfona.

Etui na telefon LG X Screen to najlepszy prezent jaki można sprawić posiadaczowi tego unikalnego modelu. Futerał na telefon może być praktycznym i bardzo eleganckim upominkiem dla bliskiej osoby lub przyjaciela. Z jego pomocą można w pełni ochronić swój nowy telefon przed połamaniem obudowy i brzydkimi rysami. Case na telefon LG X Screen to gwarancja, że aparat przez cały okres użytkowania będzie wyglądał jak w dniu zakupu. Urządzenie nie straci na funkcjonalności – wygodna kabura na telefon posiada wszelkie niezbędne otwory i wycięcia, które gwarantują możliwość komfortowej obsługi wszelkich przycisków, portów i urządzeń peryferyjnych. Z pomocą kolorowych akcesoriów można także dopasować swojego LG X Screen do własnego gustu i indywidualnych potrzeb.