CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Meizu 16X

Etui na model Meizu 16X


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Meizu 16th, to zupełnie inny model

Pokaż na stronie Zwiń

Meizu 16x - szeroki wybór case i etui

Model Meizu 16X to nieco tańszy odpowiednik poprzedniego modelu Meizu 16. Ten nowszy posiada inny układ, to znaczy Snapdragon 710 zamiast 845 oraz aluminiową obudowę zamiast szkła, przy czym reszta komponentów, funkcji i wyposażenia nie uległa znaczącym zmianom. Jak każdy konkretny model, tak i telefon Meizu 16x również potrzebuje odpowiedniej ochrony, a przy okazji też warto swój gadżet spersonalizować, aby lepiej wyrażał naszą osobowość i mógł dopasować się do naszego stylu życia. W sklepie etuo.pl znajdą Państwo całą gamę pokrowców, dzięki którym żywotność telefonu na pewno będzie mieć szansę się wydłużyć. Etui na telefon potrafią być bardzo wyrafinowane i precyzyjnie wykonane, a obudowy ochronne mają też różne formy: case pancerny, pokrowce typu book (czyli w postaci mini książeczki) oraz eleganckie silikonowe etui. Wybór należy do Państwa!

Zabezpiecz swój model Meizu 16x

O zaletach stosowania produktów ochronnych w przypadku smartfonów napisano już wiele. Tak naprawdę jednak dopiero, gdy zacznie używać się odpowiednich etui na telefon, można samodzielnie przekonać się o ich skuteczności. Case pancerny to optymalna propozycja dla osób, które często podróżują lub często używają telefonu w sytuacjach niestandardowych, często na świeżym powietrzu lub na większych wysokościach. Pozostałe obudowy ochronne będą dobrym pomysłem dla wszystkich użytkowników.

Meizu 16x - specyfikacja

Ten nowy smartfon, zaliczany do produktów z tak zwanej średniej półki, cieszy się wielką popularnością wśród wielu wielbicieli smartfonów. 6-calowy ekran AMOLED jest w pełni zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych. Podobnie jak w poprzednim modelu mamy do dyspozycji również podwójny aparat z dużą matrycą oraz 4-osiową optyczną stabilizacją obrazu. Wielką zaletą zwłaszcza dla fotografów przyrody jest teleobiektyw z 2-krotnym zoomem. Telefon działa na systemie Android 8.1 Oreo. Użytkownicy chwalą sobie też skaner ekranowy. To, co jednak wyróżnia ten model na tle innych jest połączenie trzech ważnych czynników, to znaczy mocnej specyfikacji, dużych możliwości i relatywnie niskiej ceny.