61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Meizu X8

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Meizu X8 - szeroki wybór case i etui

Posiadacze telefonów popularnych marek nie mają problemów ze znalezieniem pokrowca na swój sprzęt. Co jednak, jeśli w poszukiwaniu lepszej jakości zdecydowaliśmy się na bardziej niszową markę? Wielu użytkowników staje wtedy przed dylematem - możliwości wyboru stylowych "plecków" są ograniczone. Dlatego właśnie, z myślą o posiadaczach telefonu Meizu X8, poszerzyliśmy naszą kolekcję futerałów o nowe wzory dedykowane tej właśnie marce. Wiemy, że dziś case'y ze wzorami to zarówno bezpieczeństwo, jak i możliwość wyrażania siebie, dlatego zadbaliśmy o to, byś w naszej kolekcji mógł znaleźć coś dla siebie - zarówno pokrowce pancerne, jak i eleganckie obudowy silikonowe.

Zabezpiecz swój model Meizu X8

Piątek wieczorem, slalom między barem a stolikiem tak, by donieść wszystkie drinki i nie upuścić telefonu. Chwila nieuwagi i nagle nasz sprzęt jest na podłodze - wszyscy to znamy. Poranny jogging, w słuchawkach muzyka, przypadkowe potrącenie przechodnia, telefon ląduje na chodniku a u nas - panika. Albo ten moment kiedy nasz aparat jakimś cudem ląduje w niezdarnych rączkach naszej pociechy, a nam przez głowę przemyka myśl, że może warto go było ubezpieczyć. Wszyscy znamy te sytuacje i stres: jest już cały, czy od teraz nasze aplikacje, zdjęcia i wiadomości będziemy oglądać przez charakterystyczną "pajęczynkę"? Takim sytuacjom lepiej zapobiec zawczasu i zamiast stresować się wypadkami, zainwestować w porządne etui plastikowe.

Meizu X8 - specyfikacja

Eksperci zgodnie twierdzą, że Meizu X8 to niezwykle elegancki sprzęt, dlatego warto go jednocześnie chronić i eksponować odpowiednim etui na telefon. Przyjrzyjmy się jego parametrom. To, co na pewno rzuca się w oczy to super wydajny i bardzo energooszczędny procesor Snapdragon 710. Uwagę zwraca też zestaw cech pomagający tworzyć wyjątkowe zdjęcia. Z jednej strony ekran zajmuje aż 86% frontu, z drugiej strony, ten model jest wyposażony w świetnej jakości aparaty fotograficzne. To mocna propozycja dla tych, którzy z multimediów korzystają głównie na telefonie - nie tylko zdjęcia, ale też filmy i seriale ogląda się na nim świetnie.