61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Etui na telefon Meizu X8

ETUI NA MODEL Meizu X8

Smartfon Meizu M8 TO ZUPEŁNIE INNY MODEL

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Meizu X8 - szeroki wybór case i etui

Posiadacze telefonów popularnych marek nie mają problemów ze znalezieniem pokrowca na swój sprzęt. Co jednak, jeśli w poszukiwaniu lepszej jakości zdecydowaliśmy się na bardziej niszową markę? Wielu użytkowników staje wtedy przed dylematem - możliwości wyboru stylowych "plecków" są ograniczone. Dlatego właśnie, z myślą o posiadaczach telefonu Meizu X8, poszerzyliśmy naszą kolekcję futerałów o nowe wzory dedykowane tej właśnie marce. Wiemy, że dziś case'y ze wzorami to zarówno bezpieczeństwo, jak i możliwość wyrażania siebie, dlatego zadbaliśmy o to, byś w naszej kolekcji mógł znaleźć coś dla siebie - zarówno pokrowce pancerne, jak i eleganckie obudowy silikonowe.

Zabezpiecz swój model Meizu X8

Piątek wieczorem, slalom między barem a stolikiem tak, by donieść wszystkie drinki i nie upuścić telefonu. Chwila nieuwagi i nagle nasz sprzęt jest na podłodze - wszyscy to znamy. Poranny jogging, w słuchawkach muzyka, przypadkowe potrącenie przechodnia, telefon ląduje na chodniku a u nas - panika. Albo ten moment kiedy nasz aparat jakimś cudem ląduje w niezdarnych rączkach naszej pociechy, a nam przez głowę przemyka myśl, że może warto go było ubezpieczyć. Wszyscy znamy te sytuacje i stres: jest już cały, czy od teraz nasze aplikacje, zdjęcia i wiadomości będziemy oglądać przez charakterystyczną "pajęczynkę"? Takim sytuacjom lepiej zapobiec zawczasu i zamiast stresować się wypadkami, zainwestować w porządne etui plastikowe.

Meizu X8 - specyfikacja

Eksperci zgodnie twierdzą, że Meizu X8 to niezwykle elegancki sprzęt, dlatego warto go jednocześnie chronić i eksponować odpowiednim etui na telefon. Przyjrzyjmy się jego parametrom. To, co na pewno rzuca się w oczy to super wydajny i bardzo energooszczędny procesor Snapdragon 710. Uwagę zwraca też zestaw cech pomagający tworzyć wyjątkowe zdjęcia. Z jednej strony ekran zajmuje aż 86% frontu, z drugiej strony, ten model jest wyposażony w świetnej jakości aparaty fotograficzne. To mocna propozycja dla tych, którzy z multimediów korzystają głównie na telefonie - nie tylko zdjęcia, ale też filmy i seriale ogląda się na nim świetnie.