61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Motorola Edge 20 Lite

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Motorola Edge 20 Lite – jaka ochronka będzie najlepsza?

Zakupiłeś niedawno Motorola Edge 20 Lite? I do tej pory nie znalazłeś ochronki, która byłaby najlepiej dopasowana do Twoich preferencji? To świetnie trafiłeś! W naszym internetowym sklepie etuo.pl możesz znaleźć bardzo duży wybór etui na Motorola Edge 20 Lite. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszym sklepie idealną ochronkę dla swojej Motorola Edge 20 Lite. W ogromnej ofercie naszego sklepu możesz znaleźć case’y silikonowe, plastikowe, drewniane i z ekoskóry. W sklepie etuo.pl możesz zakupić również etui tematyczne np. jesienne, naturalne i marmurkowe. U nas możesz również zaprojektować własne etui. Opcja ta dostępna jest dla case'ów skórzanych, plastikowych, silikonowych i pancernych.

Dlaczego powinieneś zakupić etui na Motorola Edge 20 Lite?

Każdy właściel smartfonu wie, że w czasie normalnego użytkowania jego Motorola Edge 20 Lite, może ulec uszkodzeniu np. podczas upadku. Który może Cię całkowicie pozbawić Twojej Motorola Edge 20 Lite na okres kosztownej naprawy. Dlatego zawsze warto zakupić case’ a, który ochroni Twoją Motorola Edge 20 Lite przed skutkami przypadkowego upadku. Jeśli wybierzesz silikonowy case, to musisz pamiętać o zakupie szkła hartowanego na ekran. Nie musisz go kupować, jeśli wybierzesz etui z klapką lub książkowe.

Jak dopasować case na Motorola Edge 20 Lite do własnych potrzeb?

W ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo dużo różnych modeli case’ów dla Motorola Edge 20 Lite. Wyróżniają się one designem i funkcjonalnością. Jeśli chcesz, to w naszym sklepie możesz zaprojektować własne etui do swojej Motorola Edge 20 Lite. Może to być ochronka sylikonowa, plastikowa, książkowa lub pancerna. Jeśli preferujesz minimalistyczny styl, to najlepsza będzie ochronka przezroczysta silikonowa lub plastikowa. Obowiązkowo do takiej ochronki musisz zakupić szkło hartowane na ekran. Jeśli chcesz podkreślić wygląd swojej Motorola Edge 20 Lite, to wybierz case z brokatem. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć brokatowe ochronki w różnych modnych kolorach. Jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, to najlepszy będzie dla Ciebie etui z klapką lub książkowe. Dostępne są w wersji jedno i wielokolorowej.

Nowoczesne czy klasyczne – jakie etui będzie najlepsze?

Jeśli szukasz idealnego etui i nie wiesz, czy lepiej zdecydować się na nowoczesnej, czy klasyczne, to powinieneś poznać wady i zalety każdego z rozwiązań. Przed zakupem case powinieneś poznać wady i zalety każdego z rozwiązań. Nowoczesne etui (silikonowe, plastikowe i drewniane) chronią tylko plecki i boki telefonu. Klasyczne etui z klapką i książkowe chronią plecki, boki i ekran smartfonu. Ochronka zamykana jest na magnes. Dzięki temu case nie otworzy się podczas upadku. Każdy klasyczne etui ma wewnątrz bumper, który zabezpiecza przed przypadkowym wysunięciem się telefonu. W naszym sklepie możesz znaleźć nowoczesne i klasyczne w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu ochronka na Motorola Edge 20 Lite może zostać dopasowana do codziennych stylizacji.

Jaki case dla Twojej Motorola Edge 20 Lite będzie najlepszy?

Jeśli nadal nie wybrałeś etui dopasowanego do własnych potrzeb, to powinieneś wziąć pod uwagę: własne przyzwyczajenia (to jakie case’y wybierałeś do tej pory) oraz życie zawodowe i prywatne. Jeśli w pracy Twoja Motorola Edge 20 Lite narażona jest na uszkodzenia, to powinieneś wybrać pancerny lub silikonowy case ze szkłem hartowanym na ekran. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko uszkodzenia z powodu upadku. Takie same ochronki powinieneś wybrać, jeśli w domu masz małe dzieci. Dzięki temu Twój telefon nie zostanie tak szybko uszkodzony w małych rączkach. Jeśli preferujesz klasyczne rozwiązanie, to powinieneś wybrać case z klapką lub książkowego. Gdy masz małe dzieci w domu, to świetnym rozwiązaniem jest szkło hartowane na ekran. Dzięki temu Twoja Motorola Edge 20 Lite zostanie dodatkowo zabezpieczona przed skutkami nieszczęśliwego upadku. Gdy chcesz spersonalizować swoje etui, to możesz zamieścić na nim własne zdjęcie lub grafikę. Informacje jak to zrobić, znajdziesz w zakładce, zaprojektuj etui na stronie etuo.pl.Sprawdź etui na popularne modele