Znajdź etui do swojego urządzenia:
   
61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Motorola Edge Plus

Etui na model Motorola Edge Plus


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Motorola Edge, to zupełnie inny model

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Motorola Edge Plus – dopasuj do niej case ochronny

W przypadku nowoczesnego smartfona jak Motorola Edge Plus etui na telefon stanowi niezastąpione akcesorium. Case na telefon zabezpiecza urządzenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa amortyzuje uderzenia oraz upadki smartfona. Co więcej, wysokiej jakości ochronka zabezpiecza właściwą obudowę urządzenia przed zarysowaniami, przytarciami czy wyszczerbieniami. Wybierając futerał w formie książkowej, możesz dodatkowo chronić wyświetlacz Motoroli. Podobnie ekran zabezpiecza klapka uniwersalnego pokrowca. Etui może mieć dodatkowe atuty. W przypadku futerału z klapką jest to możliwość wykorzystywania akcesorium jako podpórki pod ekran. W pokrowcu można z kolei korzystać z przegródek na najpotrzebniejsze dokumenty.

Dlaczego warto stosować etui do telefonu Motorola Edge Plus?

Każda ochronka na smartfon Motorola Edge Plus posiada właściwości ochronne oraz walory wizualne. Warto znaleźć pomiędzy nimi złoty środek, wybierając etui idealne. W ofercie naszego sklepu internetowego masz szeroki wybór etui prezentujących różną estetykę oraz właściwości. Możesz mieć pewność co do tego, że każdy case zminimalizuje ryzyko uszkodzenia Twojego smartfona, w żaden sposób nie utrudniając jego codziennej obsługi. Dzięki nieprzerwanemu noszeniu etui ochronnego Twoja Motorola nawet po latach użytkowania może prezentować się tak samo estetycznie jak w dniu zakupu. Podobnie jak jej obudowa, uszkodzeniom mechanicznym nie ulegną także wrażliwe podzespoły.

Czym wyróżnia się Motorola Edge Plus?

Flagowiec Motorola Edge Plus robi wrażenie zarówno pod kątem swojego nienagannego, nowoczesnego designu, jak i oferowanych możliwości technologicznych. Do dyspozycji użytkownika pozostaje duży, obustronnie zakrzywiony pod kątem prawie 90 stopni wyświetlacz OLED. Przekątna ekranu wynosi 6,67 cala i wyświetla on obraz w jakości Full HD+. Z ekranem zintegrowano również czytnik linii papilarnych. Brzegi wyświetlacza mogą świecić różną barwą, informując na przykład o stanie naładowania. Smartfon korzysta z baterii o pojemności 5000 mAh, która obsługuje technologię szybkiego ładowania oraz ładowanie indukcyjne. Dzięki funkcji Moto Game Time telefon doskonale nadaje się do grania w gry – zawiera dodatkowe przyciski sterujące.Sprawdź etui na popularne modele