Etui na telefon Motorola Moto E6

Etui na model Motorola Moto E6


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Motorola Moto E6 Play, Motorola Moto E6 Plus, Motorola Moto E6S, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Model urządzenia 951
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto E6 - szeroki wybór case i etui

Motorola Moto E6 to zdecydowanie jeden z najnowocześniejszych telefonów, które są obecnie dostępne na rynku. Warto więc zadbać o jego bezpieczeństwo. W tym celu polecamy etui na telefon, które na naszej stronie internetowej etuo.pl dostępne są w przeróżnych kolorach, motywach i formach poprzez tradycyjne jednostronne, dedykowane na tył telefonu, pokrowce zamykane w formie książeczki, case pancerny i wiele innych. Możliwości jest bardzo wiele. Bardzo ciekawym i często wybieranym przez naszych klientów rozwiązaniem jest własny projekt pokrowca na telefon. Wystarczy przy pomocy kreatora dostępnego na naszej stronie internetowej wybrać odpowiedni model telefonu a kolejno po tym w kilku prostych krokach skonfigurować wymarzony pokrowiec. Etui może zawierać ulubione zdjęcie, ciekawy napis czy też logo ulubionej drużyny piłkarskiej. Granice stawowi wyłącznie wyobraźnia. Ponadto w naszym sklepie dostępne są obudowy silikonowe z gotowymi wzorami, które również mogą stanowić oryginalny dodatek do telefonu.

Zabezpiecz swój model Motorola Moto E6

Odpowiednie zabezpieczenie telefonu zdecydowanie wydłuża jego żywotność. Dlatego warto zwrócić uwagę na fakt, żeby pokrowce ochronne były wykonane z jak najlepszych materiałów i dedykowane dokładnie na model Twojego telefonu. Dobrze dopasowany pokrowiec nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu telefonu, nie wpływa również na jakość i dźwięk głośników. Ponadto wszystkie obudowy z nadrukami wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością i są stosunkowo odporne na ścieranie i zabrudzenia. Dzięki czemu bardzo długo utrzymuje swój oryginalny wygląd.

Motorola Moto E6 - specyfikacja

Motorola Moto E6 to smartfon, który został wyposażony w wyświetlacz IPS LCD typu Max Vision, który charakteryzuje się przekątnej 5,5 cala i proporcjach 18:9 w proporcji 2:1 a także rozdzielczości HD+ 1440 x 720 pikseli. Teleofn wyposażony jest również w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 435 oraz układ graficzny Adreno 505. Opisywany model Motoroli posiada 2 GB wbudowanej pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Posiada jednak możliwość rozszerzenia za pośrednictwem karty micro SD do maksymalnej pojemności 256 GB. Z tyłu telefonu znajduje się pojedynczy aparat o rozdzielczości 13 Mpix, zaś z przodu znajduje się aparat o rozdzielczości 5 Mpix.