CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Motorola Moto G 5G Plus

Etui na model Motorola Moto G 5G Plus


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Motorola Moto G 5G, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1002
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Motorola Moto G 5G Plus – zabezpiecz ją poprzez dedykowane etui

Dzięki dedykowanemu etui na smartfon Motorola Moto G 5G Plus możesz zapobiec powstaniu wielu potencjalnych uszkodzeń mechanicznych. Wysokiej jakości case chroni powierzchnię właściwej obudowy telefonu przed zarysowaniami, wyszczerbieniami i obtłuczeniami. Niektóre modele etui mogą częściowo zabezpieczać także ekran smartfona. Przykładowo ochronka z bumperami zapobiega bezpośredniemu kontaktowi wyświetlacza telefonu z podłożem, jeśli upadnie on na płaską powierzchnię. Etui na telefon to również ciekawa ozdoba dla smartfona. Możesz dopasować case do własnego gustu i preferencji, wybierając wśród setek etui o różnych wzorach i kolorach kompatybilnych z posiadanym przez Ciebie modelem smartfona.

Jaki case ochronny warto wybrać?

Ze względu na duży wyświetlacz Motoroli One Fusion Plus, warto rozważyć zakup takiego etui, które chroni jednocześnie jej ekran. Do Twojej dyspozycji pozostaje zatem na przykład futerał w formie książkowej, uniwersalny pokrowiec skórzany oraz obudowa z klapką. Dodatkowa zaleta, jaką ma futerał książkowy, to możliwość używania go w roli praktycznej podstawki pod smartfon. Jeśli rozważasz stosowanie innego etui, najlepiej wyposaż swój smartfon także w hartowane szkło ochronne na wyświetlacz. Wówczas możesz wybrać na przykład klasyczny case na tył obudowy telefonu. Ciekawe rozwiązanie stanowi choćby drewniana ochronka ze spersonalizowanym grawerem.

Jakie funkcjonalności oferuje Motorola Moto G 5G Plus?

Smartfon ze średniej półki cenowej Motorola One Fusion Plus posiada zarówno atrakcyjny design, jak i wysoką wydajność. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jej duży, wąskoramkowy wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala. Ekran wyświetla obraz w jakości Full HD+ i gwarantuje odświeżanie z częstotliwością 90 Hz. Pojemna bateria 5000 mAh obsługuje standard szybkiego ładowania TurboPower. W zależności od wyboru konkretnej konfiguracji sprzętowej do Twojej dyspozycji pozostaje 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej i 4 lub 6 GB RAM. Tylny aparat fotograficzny korzysta z czterech obiektywów: standardowego, szerokokątnego, makro i do pomiaru głębi ostrości. Smartfon gwarantuje także dostęp do NFC.