Etui na karty i dokumenty

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wygodne etui na karty do naklejenia na plecki telefonu

Są takie dokumenty, które wygodnie byłoby mieć zawsze pod ręką. Wtedy można zrezygnować z nieustannego sięgania po nie do portfela. Na szczęście powstało wyjątkowo komfortowe rozwiązanie dla tego problemu. Są nim samoprzylepne etui na karty, które można nakleić na plecki swojego smartfona. Wysokiej jakości pokrowiec jest samoprzylepny i możesz umieścić go zarówno na oryginalnej obudowie telefonu, jak i na jego etui ochronnym. Wystarczy wcześniej wyczyścić i odtłuścić tę powierzchnię. Sklep internetowy etuo.pl prezentuje bogaty wybór wysokiej jakości etui na dokumenty od zaufanych producentów. To akcesoria o eleganckim designie i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Miniaturowy pokrowiec naklejany na plecki telefonu stanowi bezpieczny sposób przechowywania kart. Niewielka kieszonka gwarantuje niezawodną przyczepność bez ryzyka zgubienia cennej zawartości.

Etui na dokumenty – komu przyda się to akcesorium?

Z naklejanego na telefon etui na dokumenty z chęcią skorzystają użytkownicy smartfonów, którzy nie zdecydowali się na zakup futerału książkowego z wewnętrznymi przegródkami. Doczepiane do telefonu etui na dokumenty stanowi użyteczne akcesorium dla wielu różnych właścicieli smartfonów. Ze względu na ustandaryzowane wymiary etui pomieści najpopularniejsze karty i dokumenty, między innymi kartę płatniczą, bilet komunikacji miejskiej czy kartę członkowską do ulubionego sklepu lub kawiarni. Zakup etui na dokumenty powinny rozważyć w szczególności osoby, które na co dzień, a może nawet kilka razy dziennie korzystają z tego typu przedmiotów. Wówczas etui na dokumenty naklejane na plecki telefonu po prostu usprawni wykonywanie niektórych czynności, jak zbieranie pieczątek w programach lojalnościowych, płacenie zbliżeniowo za zakupy czy okazywanie ważnego biletu kontrolerowi.

Główne zalety etui na karty do naklejenia na smartfon

Etui na karty stanowi trwałe i pewne akcesorium przytwierdzane do obudowy lub akcesorium ochronnego telefonu. Umożliwia bezpieczne przechowywanie najczęściej używanego dokumentu bez ryzyka zgubienia. W razie potrzeby demontaż takiego etui jest szybki, prosty i nie pozostawia trwałych śladów. Od teraz nie musisz sięgać do portfela po kartę płatniczą lub inny, stale używany dokument. Co więcej, w wielu przypadkach wcale nie musisz zabierać ze sobą portfela, jeśli masz przy sobie telefon z etui na karty. To idealne rozwiązanie w szczególności dla osób, które na co dzień nie korzystają z gotówki i płacą wyłącznie kartą. Wówczas mogą zapłacić zbliżeniowo, przybliżając telefon do terminala, bez konieczności wyjmowania karty płatniczej z pokrowca.

Sprawdź etui na karty w ofercie etuo.pl

Chociaż etui na karty to minimalistyczne akcesoria o prostym designie, mogą różnić się między sobą drobnymi detalami. Asortyment sklepu internetowego etuo.pl prezentuje etui na karty o eleganckim designie, z materiałów o różnych barwach i fakturach. Do Twojego wyboru pozostają miniaturowe, przyjemne w dotyku futerały ze skóry ekologicznej. Wąska kieszonka o niewielkich wymiarach występuje w różnorodnej kolorystyce, co pozwala na maksymalne dopasowanie wyglądu akcesorium do własnych preferencji estetycznych. Jeżeli na ogół stawiasz na klasykę, do gustu z pewnością przypadnie Ci uniwersalna czerń. Możesz jednak także potraktować etui na karty jako dodatkową ozdobę dla swojego smartfona i wybrać inny, niestandardowy kolor. Dobór kolorystyczny etui warto przeprowadzić w szczególności pod kątem oryginalnego koloru obudowy smartfona lub jego akcesorium ochronnego.

Do jakiego telefonu pasuje etui na kartę?

Oferowane przez nas etui na karty mają wymiary odpowiadające standardowemu formatowi karty płatniczej, czyli w granicach 90 x 60 mm. Są one zatem optymalne dla większości dokumentów przechowywanych w portfelach, a także dla niemal wszystkich współcześnie projektowanych smartfonów. Dzięki temu nie musisz dopasowywać etui na kartę do modelu lub marki swojego telefonu. Co więcej, samoprzylepny pokrowiec na karty nie pogrubi znacząco korpusu urządzenia. Może być zatem stosowany razem z casem na obudowę smartfona. Ponieważ etui na kartę nie pokrywa całej powierzchni obudowy telefonu, nadal można wykorzystywać smartfon do płatności poprzez NFC. Należy jednak uprzednio wyjąć z pokrowca kartę bankową, żeby mieć pewność co do źródła płatności.