Etui na telefon Nokia 1.3

Etui na model Nokia 1.3


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Nokia 1.4, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Ładne i wytrzymałe etui do smartfona Nokia 1.3

Nowa Nokia 1.3 posiada atrakcyjny design, prezentując się lekko i nowocześnie. Jeżeli chcesz utrzymać tę estetykę przez jak najdłuższy okres czasu, zabezpiecz smartfon jednym z wielu oferowanych przez nas etui na telefon. Stosując wysokiej jakości case, zabezpieczysz obudowę smartfona przed rysowaniem się oraz obtłuczeniami. Co więcej, jeśli wybierzesz futerał z klapką, możesz chronić przed stłuczeniem także wyświetlacz telefonu. Dodatkowa obudowa pełni nie tylko rolę zabezpieczającą. Ochronka to także ozdoba dla Twojego smartfona. Etui na telefon Nokia 1.3 występują w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Możesz zaprojektować swój autorski case, wykorzystując udostępniony przez nas kreator etui.

Jaki wybrać case do Nokii 1.3?

Wybór konkretnego rodzaju etui na smartfon bywa trudny. Aby ułatwić sobie podjęcie decyzji, dokładnie przemyśl sposób użytkowania telefonu oraz warunki, w których będziesz z niego korzystać. Najwyższy poziom ochrony gwarantuje obudowa pancerna z dodatkowymi bumperami – wybierz ją, na przykład jeśli masz w domu małe dzieci. Jeżeli chcesz dodatkowo chronić wyświetlacz smartfona, najlepsze rozwiązanie będzie stanowić futerał w formie książkowej. Z kolei wybierając uniwersalny pokrowiec, możesz nosić przy telefonie karty bankowe czy dowód osobisty. Dobór etui możesz przeprowadzić także pod kątem jego estetyki. Oryginalne rozwiązanie stanowi choćby case drewniany z efektownym grawerem.

Jakie możliwości sprzętowe oferuje Nokia 1.3?

5,71-calowa Nokia 1.3 to telefon z niskiej półki cenowej, który spełni jednak podstawowe potrzeby każdego użytkownika smartfonów. Ekran o wąskim obramowaniu z notchem na przedni obiektyw wyświetla obraz w jakości HD+. Smartfon korzysta z czterordzeniowego procesora Qualcomm 215 wspomaganego przez 1 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB, ale można rozszerzyć ją przez zewnętrzną kartę pamięci nawet o kolejne 400 GB. Nokia 1.3 posiada Dual SIM, dzięki czemu można korzystać poprzez nią z dwóch różnych numerów telefonu. Tylny aparat ma matrycę 8 Mpx i korzysta ze sztucznej inteligencji do fotografowania przy słabym oświetleniu.