CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Nokia 2.2

Etui na model Nokia 2.2


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Nokia 2.1, Nokia 2.3, Nokia 2.4, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Nokia 2.2 - szeroki wybór case i etui

Jesteś aktywnym użytkownikiem funkcjonalności, jakie oferują współczesne smartfony, ale martwisz się o zabezpieczenie ekranu i matrycy przed stłuczeniem po przypadkowym wypuszczeniu ich z ręki? Niezbędnym dodatkiem do Twojego aparatu komórkowego jest etui na telefon wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, które skutecznie ochroni smartfon przed zniszczeniem, a jednocześnie stanowi oryginalny dodatek do stylizacji. Etui silikonowe, obudowy o wygodnej formie portfela zamykanego na magnes, gdzie ukryjesz razem z telefonem kartę bankomatową, bumpery czy obudowy pancerne - wszystkie rodzaje zabezpieczeń dedykowanych poszczególnym modelom smartfonów znajdziesz w sklepie internetowym etuo.pl. Dzięki temu możesz dobrać obudowę do swojego telefonu w ulubionym kształcie i z ciekawymi wzorami dostępnymi w bazie czy wykonanymi samodzielnie.

Zabezpiecz swój model Nokia 2.2

Wraz z nowoczesnym telefonami, które stały się już niezbędnymi urządzeniami dla większości z nas, na rynek wkroczyły pomysłowe zabezpieczenia, chroniące je przed stłuczeniem czy zarysowaniem nie tylko psującym ich wygląd, ale uniemożliwiającym czasem korzystanie z większości funkcji. Pokrowce z nadrukami czy case ochronny mogą stanowić interesujące dopełnienie Twoich stylizacji, wyrażając zainteresowania lub przypominając o najbliższych. Przede wszystkim jednak są niezastąpione w codziennym użytkowaniu smartfona, przy którym łatwo go uszkodzić. Dzięki zastosowaniu materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, zarysowanie czy innego typu uszkodzenia mechaniczne, obudowy dostępne w etuo.pl skutecznie zabezpieczą Twój smartfon, pozwalając cieszyć się jego wyglądem przez długi czas. Nie trzeba ich zdejmować, ponieważ każdy model posiada wycięcia, umożliwiające dostęp do wszystkim komponentów telefonu.

Nokia 2.2 - specyfikacja

Nokia 2.2 z wyświetlaczem HD+ 5,71 cala oferuje użytkownikom takie udogodnienia, jak aparat główny 13 Mpix z diodą doświetlającą LED umożliwiającą wykonywanie idealnym zdjęć nawet w trybie nocnym. To obecnie najtańszy smartfon w projekcie Android One, czyli z czystym Androidem 9 Pie, bez nakładek, który w kolejnych latach ma uzyskać aktualizację do najnowszego systemu mobilnego Google - Android Q. Całość zasila układ MediaTek Helio A22 12 nm.