CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Nokia 5.3

Etui na model Nokia 5.3


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Nokia 5.4, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj case ochronny do smartfona Nokia 5.3

Etui na telefon stanowi cenne akcesorium dla Twojej Nokii 5.3, ponieważ zabezpiecza ją przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne etui ochronne, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Do Twojego wyboru pozostaje zarówno klasyczny, silikonowy case ochronny, jak i bardzo wytrzymała obudowa pancerna. Osoby starające się dokonywać zakupów eko z pewnością zainteresuje ochronka wykonana z drewna. Taki case może dodatkowo zawierać ozdobny grawer. Jeśli chcesz zabezpieczyć również wyświetlacz swojego telefonu, możesz wybrać futerał w formie książkowej z klapką. W takiej roli sprawdzi się także uniwersalny pokrowiec z przegródkami.

Zalety stosowania etui na telefon

Dodatkowa obudowa na Twój smartfon Nokia 5.3 pozwoli Ci jak najdłużej cieszyć się nienagannym wyglądem telefonu. Poprzez noszenie etui zapobiegniesz stopniowemu rysowaniu się właściwej obudowy, ale także wielu poważniejszym uszkodzeniom mechanicznym. Solidny case ochronny uniemożliwi obtłuczenie się narożników smartfona na skutek ewentualnego upadku. Wybierając futerał ochronny w formie książkowej zabezpieczysz dodatkowo wyświetlacz swojego smartfona. Stosowana przez Ciebie ochronka to także ozdoba dla telefonu. Wybierz jeden z modnych wzorów etui w naszym sklepie lub zaprojektuj własny case, korzystając z dedykowanego kreatora. Jeżeli po czasie zechcesz wymienić telefon na nowy, łatwiej znajdziesz kupca na stary model, który nie posiada śladów użytkowania.

Jakie możliwości posiada Nokia 5.3?

6,55-calowy smartfon Nokia 5.3 posiada poczwórny aparat fotograficzny umieszczony na oryginalnym, okrągłym panelu z tyłu obudowy. Osobne obiektywy dedykowano fotografii krajobrazowej oraz makro. Pracę aparatu wspierają algorytmy sztucznej inteligencji. Pod panelem fotograficznym znajduje się czytnik linii papilarnych. Przewidziano także dedykowany przycisk Google Assistant. Dzięki pojemnej baterii 4000 mAh możesz używać smartfona nawet przez 2 dni bez konieczności ładowania. Za szybką i bezproblemową obsługę aplikacji odpowiada wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 655 w konfiguracji z 3, 4 lub 6 GB pamięci RAM. Satynowo połyskująca obudowa jest dostępna w kolorze zielonym, piaskowym lub czarnym.