61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Nokia 8.1

Etui na model Nokia 8.1


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Nokia 8.3 5G, to zupełnie inny model

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Nokia 8.1 - szeroki wybór case i etui

Etui na telefon Nokia 8. 1 dostępny w sklepie internetowym etuo.pl pozwala na staranne zabezpieczenie aparatu przed zarysowaniami, a także uszkodzeniami powstającymi w wyniku upadku. Wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów obudowy silikonowe lub etui pancerne to polecany wybór dla osób, które używają intensywnie telefonów na co dzień i chcą być pewne, że nic nie przeszkodzi w korzystaniu z ich funkcjonalności.

Zabezpiecz swój model Nokia 8.1

Współczesne telefony komórkowe to nasze swoiste centra zarządzania światem. Nie tylko używamy ich do dzwonienia, ale też możemy korzystać z sieci internetowej, sprawdzając maile, odpisując na nie lub komunikując się ze znajomymi za pośrednictwem sieci społecznościowych. Duże wyświetlacze pozwalają także wygodnie obejrzeć film lub przeczytać interesujący nas artykuł albo fragment książki w trakcie podróży do pracy. Ich wielkość i delikatne materiały, z jakich zostały wykonane, powodują jednak, że są narażone na uszkodzenia w wyniku zarysowania czy stłuczenia. Skutecznym sposobem uchronienia się przed tą przykrą sytuacją będzie zakup odpowiedniej obudowy, jak pancerne bumpery czy futerały książkowe. Te ostatnie pozwalają na użycie ich także jako praktycznych podstawek pod telefon umożliwiających wygodne oglądanie filmów w podróży pociągiem czy samolotem. Wykonane z wytrzymałych materiałów utrzymują każdego rodzaju urządzenie w idealnym stanie, jakby zostało przed chwilą zakupione. Mogą być utrzymane w jednolitym kolorze lub ozdobione oryginalnymi nadrukami, które oddają charakter i zainteresowania użytkownika telefonu.

Nokia 8.1 - specyfikacja

Nokia 8.1 to najnowszy smartfon fińskiej produkcji z systemem Android, który jak większość aparatów tej marki odznacza się spokojnym, solidnym designem, który kochają zwolennicy prostoty i elegancji w jednym. Wyposażona w ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 710 pozwalającym na wszechstronne zastosowanie i szybkie aktualizacje bezpieczeństwa dzięki przynależności do programu Android One. Odznacza się płynnym działaniem dzięki optymalizacji i dopracowaniu użytych w systemie animacji. Można także obsługiwać go wygodnie gestami, zamiast przyciskami systemowymi, co według specjalistów stanowi przyszłość w rozwoju telefonów komórkowych.Sprawdź etui na popularne modele