61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Nokia C10

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Jak możesz chronić smartfon Nokia C10?

Obawiasz się, że w czasie normalnego użytkowania możesz uszkodzić swoją Nokia C10? I masz rację. Nawet jeśli będziesz odpowiednio dbał o swój smartfon, to mogą powstać na nim rysy i otarcia. Jeśli będziesz miał pecha, to jeden nieszczęśliwy upadek może całkowicie pozbawić Cię Nokia C10. Aby zabezpieczyć swój smartfon przed skutkami codziennego użytkowania i ewentualnego nieszczęśliwego upadku, to skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu. Możesz w niej znaleźć case „szyty na miarę” Twoich potrzeb.

Case jako niezawodna ochrona dla Nokia C10

Nawet gdy bardzo ostrożnie używasz swojego smartfonu Nokia C10. Może on ulec przypadkowemu uszkodzeniu. Aby zabezpieczyć Nokia C10, powinieneś zakupić ochronkę odpowiednią dla tego modelu telefonu. Dzięki temu zabezpieczysz swoją Nokia C10 przed przypadkowym uszkodzeniem. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć bardzo duży wybór case’ów dedykowanych dla smartfonu Nokia C10. Dzięki temu znajdziesz etui dostosowane do własnych potrzeb i preferencji pod kątem wizualnym (kolor) i funkcjonalnym (rodzaj osłonki). Każdy case dedykowany dla Nokia C10 zabezpieczy go przed przypadkowym uszkodzeniem.

Etui na Nokia C10 w pełni odpowiadające Twoim potrzebom

Case dla Nokia C10 dostępne w naszym sklepie wyróżniają się na tle innych ciekawym designem i możliwością zamieszczenia gotowego grawera (tylko w wybranych rodzajach etui). Dla minimalistów polecamy przezroczyste casy. Mogą być w wersji z nadrukiem lub bez. Jeśli chcesz podążać za ekologicznymi trendami, to idealny będzie dla ciebie drewniane etui z gotowym grawerem lub bez. W naszej ofercie dostępne jest etu z drewna: bukowego, olchowego, orzecha amerykańskiego, czereśni, limby. Dla osób lubiących błysk i blask idealny będzie case z brokatem. Dostępny jest w klasycznych kolorach złota i srebra, modnego różu i błękitu oraz ponadczasowej czerni. Jeśli nie wiesz na jaki kolor się zdecydować, to najlepszym rozwiązaniem będzie modny dwukolorowy brokatowy case. Przed zakupem warto sprawdź aktualną dostępność wybranego koloru, ponieważ są na bieżąco uzupełniane. Jeśli preferujesz klasyczne rozwiązanie, to wybierz jeden ze chcesz w pełni chronić swoją Nokia C10, to powinieneś zakupić szkło hartowane. standardowych etui: książka lub z klapką. Dostępne są w jednokolorowych wersjach z możliwością wybrania gotowego grawera – dzięki temu case na Nokia C10 stanie się spersonalizowany. Jeśli preferujesz oryginalne rozwiązania, to wybierz case z ciekawą grafiką.

Klasyczne etui, czy silikonowa ochronka – co będzie lepsze?

Oba rodzaje etui są równie popularnym rozwiązaniem dla smartfonu Nokia C10. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Silikonowa ochronka osłania tylko plecki i boki Nokia C10. Ranty casa zabezpieczają brzegi ekranu. Jeśli chcesz w pełni chronić swoją Nokia C10 to powinieneś zakupić szkło hartowane. Jeśli chcesz, aby Nokia C10 była lepiej zabezpieczona, to wybierz etui książkowe lub z klapką. Każde z tych dwóch rodzajów etui zabezpiecza plecki i ekran smartfonu. Wewnątrz takiego etui znajduje się silikonowy bumper, dzięki któremu Twoja Nokia C10 zabezpieczona jest przed przypadkowym wysunięciem. W naszym sklepie dostępne są książkowe etui i z klapką. Każdy z tych dwóch klasycznych rodzajów etui możesz spersonalizować jednym z gotowych grawerów. Jednokolorowy case będzie dopełnieniem codziennych stylizacji. Jeśli lubisz klasykę w nowoczesnym wydaniu, to wybierz brokatowe książkowe etui.

Jakie etui na Nokia C10 będzie najlepsze?

Jeśli chcesz zakupić etui na Nokia C10 i nie wiesz, jakie będzie najlepsze, to powinieneś wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki. Pierwszym z nich są Twoje uwarunkowania rodzinne, czyli m.in. dzieci, tryb pracy. Jeśli masz dzieci, to najlepszy będzie dla Ciebie pancerny case. Dzięki temu Twoja Nokia C10 nie zostanie uszkodzona przez dzieci. Jeśli nie podoba Ci się pancerny case, to możesz zakupić sylikonowe lub drewniane etui. Jednak powinieneś pamiętać o właściwym zabezpieczeniu ekranu szkłem hartowany. Drugim czynnikiem są osobiste preferencje, czyli etui powinno Ci się podobać i spełniać Twoje oczekiwania. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór cas’ów, które spełnią oczekiwania. Skórzane klasyczne etui możesz spersonalizować jednym z dostępnych grawerów.Sprawdź etui na popularne modele