61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon OnePlus 3

Etui na model OnePlus 3


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon OnePlus 3T, to zupełnie inny model

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Koncern OnePlus nie może pochwalić się nazbyt długą historią, gdyż produkuje elektronikę dopiero od 2013 roku, ale za to może z dumą prezentować nowe, coraz nowocześniejsze i bardziej funkcjonalne smartfony. OnePlus 3 jest dowodem na to, że chińska myśl techniczna ma się dobrze, a praca inżynierów i projektantów zatrudnionych w firmie nie idzie na marne. Telefon ma 5,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i „napędzany” jest z pomocą czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530.

Chip działa w ścisłej współpracy z 4 lub 6 GB pamięci RAM. W zależności od wersji różnić może się też pojemność pamięci wewnętrznej i OnePlus 3 oferować może 32 lub 64 GB miejsca na zdjęcia, dane oraz aplikacje. Na uwagę zasługuje bardzo dobry aparat fotograficzny z matrycą 16-megapikselową. Dla miłośników selfie przygotowano 8-megapiksleową kamerę przednią. Zasilanie gwarantuje niewymienna bateria o pojemności 3.000 mAh.
OnePlus 3 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – z czarną, szarą oraz złotą obudową. Klasyczne warianty mogą szybko się znudzić, ale na szczęście barwę i ogólny wygląd smartfona można łatwo zmienić za pomocą pięknego i trwałego etui na telefon. Wysokowytrzymały futerał na telefon to także możliwość zachowania idealnego wyglądu swojego urządzenia w każdych okolicznościach i zabezpieczenia metalowej obudowy przed szpecącymi zarysowaniami. Obudowa na telefon pomoże ochronić ekran przed stłuczeniem, zapewni wysoki stopień bezpieczeństwa delikatnych obiektywów aparatów fotograficznych oraz zagwarantuje odporność na upadki oraz przypadkowe uderzenie. Case na telefon to także możliwość zamaskowania już istniejących niedoskonałości lub rys na używanym telefonie.