CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Oppo A9 (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

OPPO A9 (2020) – szeroki wybór case i etui

Jak sprawić, by smartfon długo zachował ładny wygląd? Oryginalną obudowę najlepiej zabezpieczyć dopasowanym do modelu telefonu etui, które zapobiegnie uszkodzeniom mechanicznym, a dodatkowo nada smartfonowi modny, spersonalizowany wygląd. Na stronie etuo.pl znajdziesz szeroki wybór pokrowców z różnych materiałów, w różnych stylach. Możesz wybrać łatwe w czyszczeniu i dobrze sprawdzające się jako amortyzator etui silikonowe albo niezwykle trwałe pancerne etui. Świetnym wyborem będzie także praktyczny case z kieszonkami na karty czy dokumenty. Jeśli chodzi o estetykę, sam zdecyduj co pasuje do Ciebie najlepiej: minimalistyczny futerał skórzany, kolorowe obudowy z nadrukami, a może samodzielnie zaprojektowane w kreatorze etuo.pl etui na telefon z własnym nadrukiem.

Zabezpiecz swój model OPPO A9 (2020)

Cokolwiek wybierzesz, możesz liczyć na doskonałą jakość wykonania i skuteczną ochronę. Case zabezpiecza telefon przed zalaniem, zabrudzeniem, zapobiega powstawaniu rys i pęknięć na oryginalnej obudowie. W wersji z klapką dodatkowo ochrania także ekran smartfona, który jest szczególnie narażony na uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawe, dzięki obudowie masz większe szanse, że telefon ujdzie cało z upadku z wysokości - pokrowiec działa bowiem jako skuteczny amortyzator zmniejszający wstrząsy, zapobiegając roztrzaskaniu szkła czy nieodwracalnym uszkodzeniom podzespołów. Dodatkowo futerał ma także funkcję estetyczną - pozwala na spersonalizowanie smartfona i nadanie mu wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju wyglądu dopasowanego do Twojego gustu. To modny gadżet, który cieszy oko i chroni sprzęt jednocześnie

OPPO A9 (2020) – specyfikacja

Telefon OPPO A9 (2020) to smartfon idealny dla wymagających użytkowników. Wyposażony w nowoczesne oprogramowanie i niezawodne podzespoły, a także silny akumulator wytrzymuje pracę na pełnych obrotach przez wiele godzin. Jego atutem jest dobrej jakości aparat fotograficzny, który świetnie radzi sobie także z fotografowaniem w nocy. Smartfon oferuje wysoką rozdzielczość oraz ekran, który zachowuje dobrą jakość obrazu nawet przy silnym nasłonecznieniu. Miłośnicy designu docenią także wygląd OPPO A9 (2020) - telefon jest smukły, minimalistyczny, wykonany z troską o detale, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i świetnie się prezentuje.