Etui na telefon Oppo Reno Z

Brak wyników wyszukiwania

OPPO Reno Z - szeroki wybór case i etui

Etui na telefon to dla wielu właścicieli smartfonów jest jednym z podstawowych gadżetów, w jaki zaopatrują się po wymianie smartfona na nowy. Dlaczego? Ponieważ nie wymyślono jak do tej pory bardziej skutecznej ochrony dla delikatnego ekranu dotykowego i innych ważnych komponentów tego rodzaju aparatów telefonicznych. Każdy użytkownik opisywanego urządzenia ma swoje własne preferencje dotyczące tego, jaki powinien być idealny case na smartfon. Dla jednych ważne jest, aby pokrowce ochronne były możliwie jak najbardziej funkcjonalne. Inni zwracają przede wszystkim uwagę na solidność ich wykonania (w takim wypadku wybór pada najczęściej na etui pancerne). Jeszcze inni chcą, by obudowy silikonowe lub innego rodzaju etui, których używają, wyróżniały się nietuzinkowym designem. Sklep etuo.pl przygotował ofertę uwzględniająca potrzeby i gusta wszystkich użytkowników. Asortyment naszego sklepu jest bardzo szeroki i obejmuje funkcjonalne gadżety do większości dostępnych na rynku urządzeń mobilnych.

Zabezpiecz swój model OPPO Reno Z

O zasadności używania pokrowców ochronnych i różnego rodzaju obudów oraz szkieł ochronnych nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Nie warto zwlekać z ich zakupem. Najlepiej zaopatrzyć się w odpowiedni gadżet w dniu odbioru lub zakupu nowego smartfona. Zyskuje się wtedy pewność, że urządzenie będzie należycie chronione od pierwszych chwil użytkowania, a ryzyko pęknięcia ekranu lub uszkodzenia obudowy zostanie zminimalizowane. Wyposażenie smartfona w idealnie dopasowany pokrowiec pomaga też zapobiegać gromadzeniu się zanieczyszczeń, mogących negatywnie wpływać na płynność pracy urządzenia.

OPPO Reno Z - specyfikacja

Smartfon OPPO Reno Z miał rynkową premierę w II kwartale 2019 roku. Uwagę zwraca jego nowoczesny wygląd i duży, praktycznie bezramkowy ekran. Wymiary tego modelu to 157.30 x 74.90 x 9.10 mm , a waży on zaledwie 186 g. W standardowym wyposażeniu znajduje się bateria Litowo - Jonowa o pojemności 4035mAh oraz procesor MediaTek Helio P90 MT6799V. Smartfon jest dostępny w wersjach z pamięcią wbudowaną o pojemności 128 GB oraz 256 GB i pamięcią RAM o pojemności 4 GB, 6 GB lub 8 GB. Zastosowano w nim system operacyjny Android 9.0 Pie.