790 250 196 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Etui na telefon Orange Neva 80

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Wyświetlacz 5,2 cala z rozdzielczością 1080 x 1920 pikseli i ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617 1,5 GHz to dwie pierwsze informacje, które zdradzają, że biorąc do ręki Orange Neva 80, mamy do czynienia z poważnym graczem na rynku. Nowoczesny smartfon od Orange to przykład na to, że operatorzy sieci komórkowych również znają się na rzeczy. Urządzenie wyposażono w 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można szybko rozbudować o 128 GB z pomocą wbudowanego gniazda kart microSD.

Jak przystało na współczesny sprzęt, Orange Neva 80 obsługuje nie tylko sieć 3G UMTS, ale posiada także możliwość pracy w systemie 4G LTE. W tym trybie telefon może wysyłać dane z prędkości do 300 Mb na sekundę i odbierać z szybkością 50 Mb na sekundę. Długi czas pracy zapewnia akumulator o pojemności 2540 mAh – w trybie czuwania w pełni naładowany telefon działa około 16 dni bez przerwy. Pracą urządzenia zarządza system operacyjny Android w wersji 6.0, który dodatkowo wzbogacono nakładką programową Orange Experience 8.
Etui na telefon to okazja do tego, by w łatwy i skuteczny sposób ochronić swój nowy telefon przed większością codziennych zagrożeń i uszkodzeń. Futerał na telefon chroni nie tylko przed uszkodzeniami spowodowanymi wypadkiem: uderzeniem o kant mebli czy upadkiem na twarde podłoże. To także sposób na unikanie szpecących zarysowań i przetarć, których nie da się uniknąć w codziennym użytkowaniu. Wysokowytrzymały case na telefon Orange Neve 80 zapewnia możliwość zachowania idealnego wyglądu cennego smartfona przez cały okres eksploatacji. Każda dostępna obudowa na telefon wykonana została z materiałów wysokiej jakości i wyposażona we wszystkie niezbędne wycięcia na porty oraz przyciski.