Etui na telefon Orange Neva Jet

Etui na model Orange Neva Jet


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Orange Neva Zen, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Orange Neva Jet – informacje o telefonie

Marzy Ci się telefon obsługujący sieć piątej generacji? Wobec tego z pewnością zainteresuje Cię smartfon Orange Neva Jet. Nowoczesne urządzenie posiada niemal bezramkowy wyświetlacz AMOLED, który zajmuje aż 95% całkowitej powierzchni frontu urządzenia. W środku telefonu znajdziemy ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855, a także układ graficzny Adreno 640. Oba elementy pozwalają na błyskawiczne działanie smartfona, nawet podczas obsługi najbardziej zaawansowanych aplikacji. Na tym jednak nie kończą się możliwości zastosowania urządzenia. Koniecznie należy zwrócić uwagę na potrójny aparat fotograficzny. Główny obiektyw bazuje na matrycy 48 Mpx. Oprócz niego mamy dostęp do obiektywu szerokokątnego 20 Mpx i teleobiektywu 8 Mpx. Smartfon jest dostępny zawsze wtedy, gdy go potrzebujemy – umożliwia to pojemny akumulator 4000 mAh. Nawet w przypadku jego rozładowania proces odnawiania energii przebiega błyskawicznie, ponieważ urządzenie jest kompatybilne z technologią szybkiego ładowania. Kolejny element, którym wyróżnia się smartfon, to głośniki Dolby Atmos. Generowany przez nie dźwięk ma jakość Hi-Fi, dzięki czemu znacznie przewyższa jakością dźwięk z większości smartfonów.

Szeroki wybór case i etui na Orange Neva Jet

Jak przystało na smartfon nowej generacji, Orange Neva Jet posiada lekką i smukłą konstrukcję. Choć telefon został wykonany z wysokiej jakości materiałów, warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Zagwarantuje je dobrze dopasowane etui na telefon, które chroni zarówno obudowę smartfona, jak i jego ekran. Do dyspozycji mamy na przykład case na telefon, czyli klasyczne plecki. Case na telefon charakteryzuje się nieco grubszym rantem z przodu urządzenia. Dzięki niemu, jeśli smartfon nam upadnie, ekran nie zostanie uderzony. Obudowa na telefon występuje także w formie książkowej, z dodatkowym elementem w postaci klapki. To zabezpieczenie dla ekranu, m.in. przed porysowaniem.

Sprawdź pokrowce na Orange Neva Jet

Bez względu na rodzaj, każde etui na telefon możemy dopasować również stylistycznie. Wybór jest wręcz nieograniczony, zarówno pod kątem gotowych wzorów, jak możliwości tworzenia własnych aranżacji. Obudowa na telefon może być minimalistyczna lub zupełnie przeciwnie – zawierać kolorowy, wieloelementowy wzór. Wybierając idealny case na telefon, kierujmy się więc naszym indywidualnym gustem.