CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Realme

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Etui na telefony marki Realme

Osoby stosujące wysokiej jakości etui na telefony marki Realme mogą dłużej cieszyć się nienagannym wyglądem oraz funkcjonowaniem swoich smartfonów. Wytrzymała ochronka zabezpiecza obudowę przed zarysowaniami oraz stłuczeniami. Co jeszcze ważniejsze, amortyzuje ewentualne uderzenia telefonu, chroniąc tym samym wrażliwe podzespoły wewnątrz obudowy.

Realme – jakie etui są dostępne?

Szeroki wybór etui pozwala na dopasowanie ochronki na smartfon do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Można zatem kierować się zarówno względami praktycznymi, jak i estetycznymi. Wielu klientów naszego sklepu decyduje się na case pancerny lub etui z bumperami. Tego rodzaju akcesoria posiadają wysoką wytrzymałość i doskonale amortyzują upadki. Jeżeli zależy Ci na dodatkowej ochronie wyświetlacza w swoim smartfonie, polecamy również futerał w formie książkowej. Zawiera klapkę zamykaną na zatrzask magnetyczny osłaniającą ekran w momencie jego nieużywania. Nieprzemijającą popularnością cieszy się również klasyczny pokrowiec skórzany oraz silikonowa ochronka na telefon. W przypadku etui silikonowego istnieje możliwość stworzenia własnego nadruku w dedykowanym kreatorze.

Czym wyróżniają się smartfony Realme?

Marka sprzętu elektronicznego Realme powstała w 2018 roku w chińskim mieście Shenzen. Nie potrzeba było dużo czasu, by smartfony Realme zyskały ogólnoświatową popularność, szczególnie w Indiach oraz innych krajach Azji Południowo-Wschodniej. Dzisiaj stanowią poważną konkurencję dla flagowców pozostałych, znacznie droższych marek. Stosowanie etui na telefon jest szczególnie ważne w przypadku smartfonów marki Realme. Są one tworzone w zgodzie z bieżącymi trendami projektowania sprzętu elektronicznego. Posiadają zatem duże wyświetlacze o wąskim obramowaniu i lekkie, smukłe obudowy, przez co są bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Nie można jednak odmówić im nowoczesnej estetyki, potężnej mocy obliczeniowej i wielu przydatnych funkcjonalności, które w połączeniu ze stosunkowo niskimi cenami tworzą prawdziwe okazje zakupowe. Po telefony Realme często sięgają gracze, ponieważ stosowane są w nich wyświetlacze o znakomitej jakości i szybkim odświeżaniu obrazu. Ponadto smartfony Realme z zasady wyposażane są w potężne procesory i duże zasoby pamięci RAM. Posiadają pojemne baterie i wieloobiektywowe aparaty fotograficzne.