61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Realme Pad 10.4

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Dopasuj wysokiej jakości pokrowiec na Realme Pad 10.4

Osoby posiadające tablet Realme Pad 10.4 powinny zadbać o jego bezpieczeństwo. Służą temu specjalnie dopasowane akcesoria ochronne, które minimalizują ryzyko uszkodzeń mechanicznych i wydłużają żywotność elektroniki. W ofercie sklepu internetowego etuo.pl znajdziesz wysokiej jakości futerały z klapką, które mogą chronić Twój tablet z każdej strony. Wykonane z solidnych materiałów etui charakteryzują się pożądaną estetyką i wytrzymałością. Do Twojego wyboru pozostają ich różnorodne warianty kolorystyczne, a także modele z licznymi nadrukami. Pokrowiec o przemyślanej konstrukcji pomoże Ci dopasować wygląd tabletu do własnych preferencji. Masz nawet możliwość zaprojektowania autorskiego nadruku poprzez dostępny na naszej stronie kreator etui.

Realme Pad 10.4 – zalety stosowania etui ochronnego

Jak każde urządzenie mobilne, Realme Pad 10.4 jest narażony na szereg uszkodzeń natury mechanicznej. Większości z nich możesz jednak skutecznie zapobiec poprzez stosowanie etui ochronnego. Sygnowany przez etuo futerał książkowy zapobiega powstawaniu nieestetycznych zabrudzeń, otarć i zarysowań na powierzchni oryginalnej obudowy tabletu. Co więcej, zamknięty pokrowiec ogranicza do minimum ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Ma to szczególne znaczenie dla tabletu, w którym wyświetlacz zajmuje znaczną część urządzenia. Ochronka na tablet usztywnia korpus Realme Pad 10.4 i stanowi dodatkową warstwę amortyzującą upadki i uderzenia akcesorium. W efekcie etui minimalizuje prawdopodobieństwo uszkodzenia na skutek wstrząsów delikatnych elementów wewnątrz tabletu, na przykład jego baterii lub układów obliczeniowych.

Pokrowiec w formie książkowej na Realme Pad 10.4

Najlepsze akcesorium ochronne dla Twojego Realme Pad 10.4, które znajdziesz w naszej ofercie, to zdecydowanie pokrowiec książkowy. Futerał z klapką na zatrzask magnetyczny składa się z elastycznego, silikonowego case’a oraz ze sztywnej, materiałowej okładki. Case ściśle przylega do oryginalnej obudowy tabletu, przez co zapobiega ewentualnemu spadaniu ochronki z urządzenia. Okładka zabezpiecza zarówno tył, jak i front tabletu. Zatrzask magnetyczny zapobiega przypadkowemu otwieraniu się klapki, gdy tablet nie jest używany. Nasz futerał został idealnie dopasowany do oryginalnego kształtu i wymiarów Realme Pad 10.4. Ochronka uwzględnia także odpowiednio rozmieszczone wypustki i wycięcia na zewnętrzne komponenty tabletu, na przykład jego aparat czy gniazdo ładowania.

Etui na Realme Pad 10.4 – różne wzory i kolory

Futerał ochronny na tablet nie musi wiązać się z obniżeniem estetyki urządzenia. W przypadku akcesoriów etuo jest wręcz przeciwnie. Pokrowiec może stanowić dodatkową ozdobę dla Twojego Realme Pad 10.4. Nasz asortyment uwzględnia zarówno jednokolorowe, gładkie warianty etui, jak i designerskie obudowy z nadrukami. Obie zewnętrzne części okładki futerału może pokrywać wybrany przez Ciebie nadruk, na przykład z fotografią ulubionego zwierzaka lub motywującym Cię napisem. Koniecznie zwróć uwagę na dostępne w naszej ofercie etui z nadrukami zaprojektowanymi przez artystów, na przykład na efektowne grafiki wykonane przez Aleksandrę Ćmachowską. Możesz także sięgnąć po klasyczne, gustowne motywy, na przykład desenie marmurowe, indyjskie wzory czy folkowe piórka.

Spersonalizuj futerał na Realme Pad 10.4

Wygląd etui na Realme Pad 10.4 możesz maksymalnie dostosować do własnych preferencji, projektując futerał z własnym nadrukiem. Za pośrednictwem etuo.pl możesz bezpłatnie skorzystać z profesjonalnego kreatora etui. Prosta w obsłudze aplikacja pozwala na własną aranżację nadruku z możliwością dodania swoich plików graficznych z pamięci urządzenia, na przykład zdjęć albo obrazków. Projekt futerału z własnym nadrukiem możesz dodatkowo wzbogacić o napis z dowolną treścią. Pomoże Ci w tym dostępny poprzez kreator etui prosty edytor tekstu z licznymi, efektownymi krojami pisma. Każdy z elementów podlega Twojemu dowolnemu skalowaniu, obracaniu, duplikowaniu czy też zarządzeniu kryciem.

Realme Pad 10.4 – jakie właściwości posiada tablet?

Dostępny w atrakcyjnej cenie tablet Realme Pad 10.4 posiada duży ekran, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1200 x 2000 piksele. Tablet zawiera sześciordzeniowy procesor MTK i jest dostępny z dwoma wariantami pamięci RAM: 3 lub 4 GB. Podobnie do wyboru pozostaje pamięć wewnętrza urządzenia, o pojemności 32 lub 64 GB. Za długi czas pracy bez konieczności ładowania akcesorium odpowiada duża bateria litowo-jonowa o pojemności 7100 mAh. Akumulator może być ładowany z mocą 18W, co przyspiesza proces odnawiania energii. Tablet dysponuje także przednim i tylnym aparatem – oba mogą służyć do robienia zdjęć, nagrywania wideo lub prowadzenia rozmów wideo. Przednia kamerka ma dodatkowo funkcję rozpoznawania twarzy, która ułatwia bezpieczne odblokowywanie tabletu.