Etui na telefon Realme X50 Pro 5G

Etui na model Realme X50 Pro 5G


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Realme X50 5G, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dobierz bezpieczne etui do swojego Realme X50 Pro 5G

Zakup nowego smartfona stanowi inwestycję. Za pomocą jednego urządzenia możemy wykonywać mnóstwo różnych czynności, niekiedy bezpośrednio związanych z naszą pracą. Dlatego warto dbać o taki sprzęt, stosując case ochronny. Etui zabezpieczy obudowę smartfona przed stopniowym rysowaniem się, ale może także uchronić urządzenie przed znacznie poważniejszymi uszkodzeniami. Mowa o upadku telefonu na twardą powierzchnię, podczas którego to odpowiednio dobrany futerał może bezpiecznie zamortyzować uderzenie. Dlatego też powinniśmy stosować pokrowiec jak najwyższej jakości, który dodatkowo chroni wyświetlacz smartfona. Najlepiej w takiej roli sprawdza się case pancerny lub futerał książkowy z klapką.

Dlaczego warto stosować case ochronny na telefon?

Jedynie dzięki używaniu etui na smartfon możemy mieć pewność co do tego, że nawet po dłuższym okresie posiadania urządzenia będzie prezentować się ono tak samo jak w dniu zakupu. Dzięki temu w razie potrzeby będziemy mogli odsprzedać smartfon w lepszej cenie. Ochronka na telefon może się brudzić lub zużywać – zawsze jednak można ją wyczyścić lub po prostu wymienić na nową. Stosując uniwersalny futerał, możemy nosić w nim dodatkowo najpotrzebniejsze dokumenty lub karty bankowe. Oprócz właściwości użytkowych pokrowiec na telefon to także dodatkowa forma ozdoby dla urządzenia. Obudowa może zawierać choćby spersonalizowany nadruk wyrażający nasze zainteresowania czy podejście do życia.

Czym wyróżnia się smartfon Realme X50 Pro 5G?

Telefon Realme X50 Pro 5G robi poważną konkurencję flagowcom najpopularniejszych marek. Po pierwsze, smartfon zawiera bardzo wydajny procesor Snapdragon 865 5G o taktowaniu do 8,84 GHz. Po drugie, zastosowano w nim baterię wspierającą technologię szybkiego ładowania SuperDart 65 W. Dzięki temu można naładować telefon w 100% zaledwie w ciągu 35 minut. Duży ekran Super AMOLED stanowi 92% frontu urządzenia i gwarantuje odświeżanie obrazu na poziomie 90 Hz. Poczwórny aparat fotograficzny posiada matrycę 64 Mpx i zoom hybrydowy 20x. Charakteryzuje się doskonałą stabilizacją obrazu i precyzyjnym doświetlaniem zdjęć nocnych.