Etui na telefon Samsung Galaxy A30

Etui na model Samsung Galaxy A30


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Samsung Galaxy A30s, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1035
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A30 - szeroki wybór case i etui

We współczesnych czasach niemal każdy korzysta ze smartfonów. Służą one nie tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych, ale też do robienia zdjęć, przechowywania i tworzenia ważnych dokumentów, a nawet przygotowywania prezentacji czy projektów do pracy czy szkoły. Przechowywane w nich dane mają zatem ogromną wartość, dlatego odpowiednia ochrona tych urządzeń staje się po prostu koniecznością. Jednym ze sposobów na to, by uchronić swojego smartfona przed uszkodzeniami oraz mogącymi spowodować niemałe spustoszenie w komponentach telefonu zabrudzeniami jest stosowanie pokrowców. Ich wybór jest bardzo duży, o czym można się łatwo przekonać, odwiedzając sklep internetowy etuo.pl. Wśród wielu propozycji można tam znaleźć na przykład brokatowe obudowy, pokrowce uniwersalne, case gumowy i etui drewniane. Udostępniliśmy też specjalne narzędzie, za pośrednictwem którego każdy może w prosty sposób stworzyć indywidualny projekt graficzny swojego wymarzonego etui.

Zabezpiecz swój model Galaxy A30

O tym, że warto zainwestować w dobrej jakości etui na telefon, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wystarczy sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby nasz telefon nagle na skutek pęknięcia ekranu lub innego uszkodzenia eliminującego z użytku przestał działać. Wszystkie kontakty, pieczołowicie gromadzone zdjęcia i inne ważne dla nas informacje mogłyby zostać bezpowrotnie utracone. ryzyko wystąpienia takiej sytuacji można znacząco zmniejszyć poprzez stosowanie właściwie dobranej obudowy. Te dostępne na etuo.pl są idealnie spasowane z konkretnymi modelami smartfonów, przez co nie tylko chronią, ale też nie zaburzają pracy wrażliwego ekranu dotykowego.

Samsung Galaxy A30 - specyfikacja

O taki telefon, jak Samsung Galaxy A30 na pewno warto dbać. Ma nowoczesny, stylowy wygląd i duży dotykowy ekran z kolorowym wyświetlaczem Super AMOLED. Wytrzymała i wydajna bateria litowo-jonowa 4000 mAh zapewnia długa pracę, a funkcja szybkiego ładowania z pewnością spotka się z uznaniem wśród wszystkich zabieganych użytkowników. W standardowej wersji znajdują się karty pamięci microSD, microSDHC, microSDXC i pracuje w niej 8-rdzeniowy procesor Samsung Exynos 7904 z zegarem 1.80GHz. Model wprowadzono na rynek w I kwartale 2019.