Etui na telefon Samsung Galaxy A30s

Etui na model Samsung Galaxy A30s


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Samsung Galaxy A30, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1035
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy A30s – szeroki wybór case i etui

Wraz z rozwojem technologicznym smartfonów zyskujemy coraz piękniejsze urządzenia oferujące coraz większe możliwości i moc obliczeniową, jednak są one znacznie bardziej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wystarczy chwila nieuwagi, by upuścić telefon i w najlepszym wypadku zarysować obudowę, a w najgorszym rozbić wyświetlacz. Jednak nawet codzienne używanie smartfona, takie jak noszenie go w kieszeni razem z kluczami, może znacząco porysować jego gładką i lśniącą powierzchnię. Z tego powodu, wyposażając się w Samsung Galaxy A30s, należy od razu nosić urządzenie w odpowiednim etui. Do naszego wyboru pozostaje szeroka gama kształtów oraz wzorów, m.in. obudowy brokatowe, z nadrukiem czy klasyczne, jednokolorowe.

Zabezpiecz swój model Samsung Galaxy A30s

Aby mieć gwarancję, że Twój telefon przetrwa długi czas w nienaruszonym stanie, nie tracąc na wartości, dostosuj case do swojego stylu życia i codziennego obchodzenia się z elektroniką. Warto wiedzieć, że najpewniejsze zabezpieczenie smartfonów gwarantują pokrowce pancerne, które są wielowarstwowe, a przez to grubsze i wytrzymalsze. Nie chronią one jednak wyświetlacza w tak dużym stopniu, co futerały książkowe wyposażone w klapkę na zatrzask. Najmniejsze właściwości ochronne mają klasyczne, silikonowe bądź plastikowe etui – w ich przypadku wskazany jest zakup dodatkowego szkła na ekran oraz ostrożniejsze obchodzenie się ze smartfonem. Wraz ze zużyciem obudowy, lub gdy znudzi nam się jej wzór, możemy bezproblemowo wymienić case na nowy.

Samsung Galaxy A30s – specyfikacja

Lekki i smukły Samsung Galaxy A30s posiada wysokiej jakości 6,4-calowy ekran panoramiczny Super AMOLED, który pozwala na odtwarzanie obrazu w jakości HD+. Serce smartfona stanowi ośmiordzeniowy procesor Exynos 7904, co gwarantuje wysoką moc obliczeniową i komfortowe korzystanie z wielu wymagających aplikacji jednocześnie. Warto zwrócić uwagę również na tylni, potrójny aparat smartfona, który posiada matrycę 25 Mpix + 8 Mpix z obiektywem szerokokątnym, Live Focusem oraz funkcją wykrywania głębi. Mimo niewielkiej wagi urządzenia zastosowano w nim pojemny akumulator 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania.