Etui na telefon Samsung Galaxy A71 5G

Etui na model Samsung Galaxy A71 5G


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Samsung Galaxy A71, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1035
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj niezawodny case ochronny do Samsunga Galaxy A71 5G

Wybór etui na telefon należy uzależnić przede wszystkim od określonego modelu smartfona. Warto zatem upewnić się, że ochronka pasuje do Samsunga Galaxy A71 5G, czyli uwzględnia jego wymiary oraz wycięcia na obiektywy, złącze ładowania czy wypustki na przyciski funkcyjne. W następnej kolejności możesz dopasować rodzaj etui do własnych potrzeb. Począwszy od materiału, możesz wybrać etui silikonowe, plastikowe, drewniane lub skórzane. Ochronka może osłaniać wyłącznie plecki smartfona lub zawierać dodatkową klapkę na ekran. Ciekawe rozwiązanie stanowi również uniwersalny pokrowiec, który zawiera przegródki na dokumenty lub karty bankowe. Każdy z wymienionych wyżej modeli etui na telefon jest dostępny w zróżnicowanej kolorystyce.

Zalety stosowania etui na telefon

Wybierając odpowiednie etui na telefon, możesz zabezpieczyć go przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami. przede wszystkim dodatkowa obudowa chroni właściwą obudowę smartfona przed zarysowaniami i wyszczerbieniami. W wielu przypadkach futerał na telefon może również zabezpieczać wyświetlacz urządzenia – zwłaszcza jeśli wybierzemy pokrowiec z klapką lub case z wzmacnianymi bumperami. Ponadto ochronka dobrana do smartfona może po prostu pełnić rolę ozdoby dla urządzenia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór etui w różnych wzorach i kolorach. Możesz również skorzystać z udostępnionego przez nas kreatora do zaprojektowania własnego motywu.

Samsung Galaxy A71 5G – specyfikacja techniczna

6,7-calowy Samsung Galaxy A71 5G to smartfon ze średniej półki cenowej, który jest jednak kompatybilny z najnowszymi technologiami. Świadczy o tym choćby fakt, że telefon ten obsługuje standard sieci 5G. Smartfon posiada ekran Super AMOLED wyświetlający obraz w jakości Full HD+. Z tyłu urządzenia umieszczono cztery obiektywy aparatu fotograficznego: główny 64 Mpx, ultraszerokokątny 12 Mpx, do rejestracji głębi 5 Mpx i macro 5 Mpx. Przedni aparat do selfie ma matrycę o wielkości 32 Mpx. Ośmiordzeniowy procesor wspiera 8 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 128 GB, jednak można rozszerzyć ją poprzez kartę pamięci nawet o kolejne 1 TB.