Etui na telefon Samsung Galaxy J7 (2016) 

(Liczba produktów: 0)
Brak wyników wyszukiwania

Nowy flagowiec koreańskiej firmy stworzony został ze smakiem i zachowaniem harmonii – zarówno pod względem estetycznym, jak i technologicznym. Cała konstrukcja wydaje się być bardzo stonowana i doskonale widać, że producent bardzo poważnie podszedł do funkcjonalności urządzenia. Zastosowano tutaj sprawdzone i bardzo wydajne podzespoły, rezygnując z nadmiernego podkręcania parametrów. To sprawia, że użytkownik otrzymuje telefon bardzo wydajny, uniwersalny i pełen możliwości. 5,5-calowy ekran AMOLED ma rozdzielczość FullHD – zrezygnowano z przesadnie wielkiej gęstości pikseli na rzecz jakości.

Za to pod względem mocy procesora nie uznawano już kompromisów – wewnątrz obudowy pracuje ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 617 z zegarem 1,6 GHz. Dodatkowo smartfon ma aż 3 GB pamięci RAM, co pozwala efektywnie obsługiwać nawet bardzo zaawansowane aplikacje. Wraz z mocą obliczeniową rośnie zapotrzebowanie na energię i w tym wypadku zastosowano baterię o pojemności aż 4.300 mAh. Nie zabrakło oczywiście również czytnika linii papilarnych.
Większość miłośników marki Samsung to esteci i miłośnicy funkcjonalności – dla takich osób rysa na obudowie lub jej pęknięcie jest naprawdę poważnym ciosem. Uszkodzony smartfon wiele traci na uroku, a jego eksploatacja zaczyna być problematyczna – nic dziwnego, że większość posiadaczy Samsung Galaxy J7 (2016) decyduje się na zakup wytrzymałego etui na telefon. Taki futerał na telefon nie jest dużym wydatkiem, ale jego przemyślana konstrukcja gwarantuje maksymalną ochronę obudowy i delikatnych podzespołów przed uszkodzeniem, brudem oraz zarysowaniami. Elastyczna guma na telefon lub elegancka kabura na telefon pomogą cieszyć się sprawnym i pięknym telefonem przez długie lata.