61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Samsung Galaxy M21

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
Premium
 
Etui na telefon Wood Case - czereśnia - mandala>

Etui na telefon Wood Case - czereśnia - mandala

82,90 zł
/ wysyłka 24h

 

 
Premium
 
Etui na telefon Wood Case - orzech amerykański>

Etui na telefon Wood Case - orzech amerykański

71,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Corko Case - ciemna wiśnia>

Etui na telefon Corko Case - ciemna wiśnia

73,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Graver Case - srebrny>

Etui na telefon Graver Case - srebrny

71,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Graver Case - srebrny - kosmos>

Etui na telefon Graver Case - srebrny - kosmos

82,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Corko Case - zielony morski>

Etui na telefon Corko Case - zielony morski

73,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Graver Case - miedziany>

Etui na telefon Graver Case - miedziany

71,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Graver Case - srebrny - czaszka>

Etui na telefon Graver Case - srebrny - czaszka

82,90 zł
/ wysyłka 24h

Dopasuj case do ochrony swojego Samsung Galaxy M21

Efektowny i niezwykle wydajny obliczeniowo Samsung Galaxy M21 warto zabezpieczyć poprzez etui ochronne. Sprawdzona obudowa od zaufanego producenta pomoże uchronić smartfon przed uszkodzeniem na skutek nieszczęśliwego wypadku. Niekiedy wystarczy moment nieuwagi, aby smartfon upadł nam na twardą powierzchnię i obtłukły się krawędzie jego obudowy lub, co gorsza wyświetlacz. Takim zdarzeniom ma na celu zapobiec case na telefon. W ofercie naszego sklepu każda ochronka jest dopasowywana do indywidualnego modelu smartfona. Oznacza to idealną kompatybilność rozmiarową, a także uwzględnienie wszelkich otworów na obiektywy czy przyciski funkcyjne. Szeroka oferta pozwoli dopasować etui także do indywidualnych preferencji użytkownika. Może być to case silikonowy, ale równie dobrze futerał książkowy z klapką.

Dlaczego warto wyposażyć się w etui na Samsung Galaxy M21

Wbrew ogólnemu przekonaniu pokrowiec na telefon to nie tylko ochronka dla obudowy smartfona. Bardzo często dodatkowa obudowa chroni również wyświetlacz. Solidnie wykonane etui uwzględnia bowiem na brzegach zmyślnie zaprojektowane ranty. Jeśli telefon upadnie na płaską powierzchnię, jego ekran nie będzie mieć bezpośredniego kontaktu z podłożem. Najlepiej wybrać gruby case z wytrzymałych materiałów. Taki futerał na telefon doskonale amortyzuje wstrząsy podczas uderzeń urządzenia. Ochronka zabezpiecza powierzchnię właściwej obudowy smartfona przed zarysowaniami. Jeżeli case ulegnie zużyciu, z łatwością możemy wymienić go na nowy.

Poznaj możliwości smartfona Samsung Galaxy M21

Mało jest smartfonów, które mogłyby równać się pojemnością baterii z Samsungiem Galaxy M21. Telefon posiada bowiem akumulator 6000 mAh, co gwarantuje bardzo długi czas pracy bez konieczności ładowania. Na tym jednak nie koniec atutów Galaxy M21. Kolejny z nich to z pewnością wysokiej jakości wąskoramkowy wyświetlacz Super AMOLED o wielkości 6,4 cala. Telefon korzysta z ośmiordzeniowego procesora Exynos 9611, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu urządzenia znajdują się 3 obiektywy tylnego aparatu fotograficznego: główny 48 Mpx, ultraszerokokątny 8 Mpx i czujnik głębi 5 Mpx.