Etui na telefon Samsung Galaxy M31

Etui na model Samsung Galaxy M31


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Samsung Galaxy M31s, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1035
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Twoje wymarzone etui do Samsung Galaxy M31

Zakup etui na telefon Samsung Galaxy M31 stanowi ważną decyzję, na której podjęcie należy poświęcić chwilę uwagi. Przede wszystkim case ochronny musi być dopasowany do konkretnego modelu smartfona. Dzięki temu dodatkowa obudowa będzie kompatybilna wymiarami ze smartfonem i będzie uwzględniać wycięcia na jego zewnętrzne komponenty, na przykład gniazdo ładowania czy obiektywy aparatu fotograficznego. Ponadto ochronka musi zostać dopasowana do warunków, w jakich ma być użytkowany telefon. Największą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi gwarantuje etui pancerne, case z bumperami lub futerał w formie książkowej. Polecamy także uniwersalny pokrowiec z przegródkami na najpotrzebniejsze dokumenty.

Dlaczego case na telefon stanowi niezbędne akcesorium?

Nieprzerwane stosowanie etui ochronnego na nowo zakupiony smartfon pomoże jak najdłużej cieszyć się nieskazitelnym wyglądem urządzenia elektronicznego. Ma to szczególne znaczenie w przypadku telefonów z bardzo dobrymi wyświetlaczami i wysoką mocą obliczeniową, ponieważ ich uszkodzenia mechaniczne mogą być bardziej dotkliwe dla użytkownika. Ochronka na smartfon amortyzuje uderzenia, chroniąc przed uszkodzeniem wrażliwe podzespoły smartfona. Dodatkowo zabezpiecza ona właściwą obudowę urządzenia przed zarysowaniami. Case na telefon może stanowić także dodatkową obudowę dla urządzenia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór etui wykonanych z różnych materiałów, w szerokiej palecie kolorystycznej i z najmodniejszymi nadrukami. W razie potrzeby masz także możliwość zaprojektowania własnego etui.

Samsung Galaxy M31 – specyfikacja techniczna

Samsung Galaxy M31 kusi zarówno stosunkowo niską ceną, jak i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Smartfon posiada 6,4-calowy ekran Super AMOLED wyświetlający obraz w jakości Full HD+. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9611 o taktowaniu na poziomie 2,3 GHz. Z tyłu obudowy znajduje się panel fotograficzny z czterema obiektywami aparatu fotograficznego. W ich skład wchodzi obiektyw standardowy 64 Mpx, a także szerokokątny, macro i do wykrywania głębi ostrości. Obok panelu fotograficznego umieszczono także czuły czytnik linii papilarnych. Bateria telefonu ma gigantyczną pojemność 6000 mAh i obsługuje technologię Fast Charging.