Etui na telefon Samsung Galaxy S10

Etui na model Samsung Galaxy S10


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1035
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S10 - szeroki wybór case i etui

Kupując nowy telefon poszukujemy tego co najlepsze, tego, co dokładnie odpowiada na nasze potrzeby. Jeszcze lepiej kiedy nasze oczekiwania są spełnione, a każdy dzień z nowym urządzeniem jest czymś przyjemnym. Najnowszy flagowiec koreańskiego giganta Samsung Galaxy S10 z pewnością jest odpowiedzią na nawet najbardziej wygórowane potrzeby fanów nowinek technologicznych czy gadżetów. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama produktów także dla najnowszego modelu Samsunga. Wśród nich można znaleźć nie tylko obudowy silikonowe, ale też pokrowce plastikowe i etui pancerne.

Zabezpiecz swój model Galaxy S10

Na co zwrócić uwagę kupując akcesoria ochronne do telefonu? Na pewno na to, czego od nich oczekujemy. Każdy produkt wyróżnia się i zapewnia bezpieczeństwo twojemu telefonowi. Etui na telefon to istotny element w codziennym uzytkowaniu telefonu. Dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania świetnym wyjściem będzie nowoczesny case na smartfon Samsung, który pozwoli uchronić telefon przed mniejszymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Z kolei dla fanów górskich wędrówek, majsterkowania czy uprawiania intensywnego sportu doskonałe rozwiązanie stanowić będzie etui pancerne, które zamortyzuje upadek i uchroni telefon przed poważnymi uszczerbkami. Wybierając case na smartfon możesz też dać się ponieść swojej wyobraźni i postawić na śmiałe kolory, wzory i tematy, które podkreślą twoją osobowość i wyróżnią cię. Szeroka gama etui na telefon dostępnych w naszym sklepie popzwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Samsung Galaxy S10 - specyfikacja

Dzięki akcesoriom ochronnym twój Samsung Galaxy S10 będzie na pewno bezpieczny i pozwolą ci one cieszyć się nowym telefonem przez długi czas. Sam telefon top nie lada okazja by zabłysnąć znajomością trendów i podarować sobie odrobinę luksusu. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych podkreśli twój charakter. Najnowszy model Samsunga to nie tylko rewelacyjny wyświetlacz, ale też bardzo wygodny do obsługi jedną ręką ekran. Kolejnym świetnym rozwiązaniem w tym telefonie jest czytnik linii papilarnych, który został umieszczony bezpośrednio w ekranie. Nowy Samsung to także doskonałej jakości aparat, którym uwiecznisz najważniejsze chwile, a dzięki pojemnej pamięci będą one zawsze z Tobą.