61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Samsung Galaxy S20 Ultra

Etui na model Samsung Galaxy S20 Ultra


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20 Plus, to zupełnie inne modele

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
Premium
 
Etui na telefon Wood Case - czereśnia - mandala>

Etui na telefon Wood Case - czereśnia - mandala

82,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Wood Case - orzech amerykański>

Etui na telefon Wood Case - orzech amerykański

71,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Corko Case - ciemna wiśnia>

Etui na telefon Corko Case - ciemna wiśnia

73,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Graver Case - srebrny>

Etui na telefon Graver Case - srebrny

71,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Graver Case - srebrny - kosmos>

Etui na telefon Graver Case - srebrny - kosmos

82,90 zł
/ wysyłka 24h
Premium
 
Etui na telefon Corko Case - zielony morski>

Etui na telefon Corko Case - zielony morski

73,90 zł
/ wysyłka 24h

 

 

Samsung Galaxy S20 Ultra – szeroki wybór case i etui

Nowy smartfon wymaga nowego etui na telefon! Twój case oprócz niezaprzeczalnych walorów ochronnych może być także dodatkową ozdobą dla elektroniki. Pamiętaj przy tym, że obudowę na telefon możesz zmieniać nie tylko, gdy się zużyje. Wiele osób posiada kilka etui na telefon, które zakładają na specjalne okazje, np. wakacje lub święta. W naszej ofercie znajdziesz setki modnych i ciekawych wzorów, m.in. nawiązujących do przyrody, podróżowania, zwierząt czy popkultury. Najbardziej wymagające osoby mogą stworzyć spersonalizowany case poprzez udostępniony na naszej stronie kreator etui na telefon. Pozwala on na przykład na dodanie własnego zdjęcia i podpisanie go jednym z estetycznych fontów.

Zabezpiecz swój model Samsung Galaxy S20 Ultra

Chociaż obudowa Samsunga Galaxy S20 Ultra sama w sobie prezentuje się bardzo ładnie, nie powinniśmy odsłaniać jej na co dzień. Dodatkowa obudowa na telefon uchroni nasze urządzenie przed wieloma zniszczeniami. Może dojść do nich na skutek nieszczęśliwego wypadku, na przykład upuszczenia smartfona, ale także z powodu codziennego użytkowania, m.in. noszenia go w torebce razem z kluczami. Dopasowany case zapobiegnie rysowaniu się obudowy. Jeżeli wybierzemy etui na telefon z klapką, zabezpieczymy również wyświetlacz smartfona. Osoby pracujące w niebezpiecznych warunkach, na przykład na budowie, powinna zainteresować pancerna obudowa na telefon. Takie zabezpieczenia nadal mogą wyglądać estetycznie, a my mamy gwarancję, że nasz smartfon nie ulegnie zniszczeniu.

Samsung Galaxy S20 Ultra – specyfikacja modelu

Smartfon Samsung Galaxy S20 Ultra to najwydajniejsza wersja spośród wszystkich Galaxy S20. Znacznie rozwinięto jego aparat fotograficzny. Oprócz bardzo dużej matrycy oferuje on również Space Zoom, czyli stukrotny zoom cyfrowy. Przód smartfona prezentuje się gładko i jednolicie. Duża powierzchnia ekranowa nie jest zakłócona zbędnymi elementami – ramkę ograniczono do minimum, a obiektyw aparatu znajduje się bezpośrednio w ekranie. Z tyłu Galaxy S20 Ultra znajdziemy gładką, jednobryłową obudowę. W jej lewym górnym rogu osadzono wyspę z czterema obiektywami aparatu i lampą błyskową.