CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Etui na model Samsung Galaxy Tab S6 Lite


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Tablety Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 (2022), to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1090
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dbaj o swój tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite, stosując etui ochronne

Duży wyświetlacz, a zarazem smukła obudowa Samsunga Galaxy Tab S6 Lite prezentują się bardzo estetycznie, jednak powodują również jego znacznie wyższą podatność na uszkodzenia. Z tego powodu każdy nowy nabywca tabletu powinien od razu wyposażyć swoje urządzenie w etui ochronne. Futerał dostępny w naszym sklepie cechuje zarówno funkcjonalność, jak i wytrzymałość oraz estetyka. Pokrowiec posiada klapkę chroniącą wyświetlacz tabletu, która może także pełnić funkcję praktycznej podstawki do rozmów wideo lub oglądania filmów. Ponadto dodatkowa obudowa ma pozytywny wpływ także na estetykę tabletu. Wybierz jeden z wielu ciekawych wzorów etui dostępnych w naszym sklepie lub stwórz własny, spersonalizowany case.

Jakie zalety posiada futerał na tablet?

Delikatny tablet jest podatny na wiele różnych uszkodzeń, którym jesteś w stanie zapobiec poprzez dobrze dopasowany futerał ochronny. Etui zabezpiecza powierzchnię obudowy tabletu przed stopniowo powstającymi zarysowaniami oraz wytarciami. Może dochodzić do nich nawet podczas zwykłego używania urządzenia. W sytuacji, gdy Twój tablet upadnie, pokrowiec jest w stanie w znacznym stopniu zamortyzować uderzenie. Może to zapobiec choćby stłuczeniu wyświetlacza lub też wyszczerbieniu się narożników obudowy. Amortyzacja uderzeń chroni także podzespoły wewnątrz urządzenia. Ochronka na tablet jest przyjemna w dotyku i zapobiega ślizganiu się tabletu w dłoniach. Zwiększa również jego funkcjonalność, ponieważ można używać jej w roli podpórki.

Zalety tabletu Samsung Galaxy Tab S6 Lite

10,4-calowy Samsung Galaxy Tab S6 Lite to lekki i wygodny tablet dla Ciebie i Twoich najbliższych. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, swobodnie odbierając na nim połączenia i SMS-y przychodzące na kompatybilne urządzenia. Dzięki dedykowanemu rysikowi S Pen możesz szybko i wygodnie robić notatki. Tablet posiada pojemną baterię 7040 mAh, która pozwala na jego nawet 13-godzinny czas pracy. Pamięć wbudowana na Twoje pliki wynosi 64 GB, możesz jednak rozszerzyć ją o nawet 1 TB poprzez zewnętrzną kartę pamięci MicroSD.