Etui na telefon Samsung Galaxy Xcover 4s

Etui na model Samsung Galaxy Xcover 4s


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Samsung Galaxy Xcover 4, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1034
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Xcover 4s - szeroki wybór case i etui

Nawet najlepiej zaprojektowanego i nowoczesnego smartfona nie da się zabezpieczyć przed możliwymi konsekwencjami upadku z wysokości, przypadkowego stłuczenia czy innego rodzaju mechanicznego uszkodzenia. Delikatny dotykowy ekran jest bardzo wrażliwy na tego typu usterki, dlatego bezwzględnie należy zadbać o jego dodatkową ochronę - etui na telefon. W sklepie internetowym etuo.pl właściciele smartfonów Samsung Galaxy Xcover 4s bez trudu znajdą pokrowce ochronne i obudowy silikonowe na swoje urządzenia. Wszystkie produkty, które znajdują się w asortymencie, są starannie dopasowane do konkretnych modeli telefonów, tabletów, czytników e-booków i innych urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Doskonała jakość za przystępną cenę. a dodatkowo możliwość zaprojektowania własnych pokrowców to coś, co wyróżnia naszą ofertę.

Zabezpiecz swój model Samsung Galaxy Xcover 4s

Powodów, dla których warto stosować case na smartfon, etui pancerne i szybki ochronne na dotykowe ekrany, jest co najmniej kilka. Pierwszą i najważniejszą ich rolą jest minimalizowanie szkód powstałych na skutek upuszczenia, nadepnięcia lub innego rodzaju wypadków z udziałem telefonu. Tego rodzaju produkty mogą zapobiec powstawaniu rys i stłuczeń oraz poważniejszych uszkodzeń ekranu właściwego. Ponadto chronią go oraz inne, ważne dla komfortowego użytkowania komponenty poprzez ograniczanie przedostawania się zanieczyszczeń do wewnątrz urządzenia. Nie sposób nie wspomnieć też o walorach funkcjonalnych i estetycznych takich pokrowców. Spośród wielu modeli można wybrać takie posiadające praktyczne przegródki na karty czy wizytówki, albo takie zdobione ciekawymi wzorami, grafikami, zdjęciami lub motywami.

Samsung Galaxy Xcover 4s - specyfikacja

Smartfon Samsung Galaxy Xcover 4s w trafił do sprzedaży w III kwartale 2019 roku. Aparat ten wyróżnia się prostą stylistyką z lekko sportowym sznytem oraz wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jego wymiary to 145.90 x 73.10 x 9.70 mm . Standardowa stosowana w nim bateria Litowo - Jonowa ma pojemność 2800 mAh i wystarcza na wiele godzin płynnej pracy. Wbudowana pamięć 32 GB i pamięć RAM o pojemności 3 GB sprzyjają przechowywaniu wielu danych oraz płynnej pracy systemu operacyjnego, którym w przypadku tego modelu jest Android 9.0 Pie. Aparat obsługuje wiele standardów transmisji danych.