CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Samsung Galaxy Xcover Pro

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1123
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona Samsung Galaxy Xcover Pro

Nawet posiadacze tak wytrzymałych telefonów jak Samsung Galaxy Xcover Pro powinni rozważyć zakup etui na swój smartfon. Podwójne zabezpieczenie telefonu, takie jak futerał książkowy czy silikonowa obudowa na tył smartfona, maksymalnie zminimalizuje ryzyko uszkodzenia urządzenia. Pozwoli to cieszyć się telefonem przez jak najdłuższy okres czasu. Dodatkowy atut, który posiada pokrowiec na telefon, to również jego walory estetyczne. Obudowa na smartfon podlega znacznej personalizacji. Można wybrać gotowy wzór etui z oferty naszego sklepu lub też zaprojektować własny, spersonalizowany case. Ochronka na telefon w formie książkowej dodatkowo chroni wyświetlacz. Może również pełnić rolę podstawki lub minimalistycznego portfela, w którym nosimy kartę bankową czy dowód osobisty.

Zalety stosowania etui na Samsung Galaxy Xcover Pro

Dzięki etui na Samsung Galaxy Xcover Pro nie ma praktycznie żadnych szans na to, że telefon ulegnie uszkodzeniu. Sam model smartfona zaprojektowano w taki sposób, by wykazywał on jak największą odporność na uszkodzenia mechaniczne. W porównaniu z wysokiej jakości etui będzie on zatem niemal nie do zdarcia. Dobrze dopasowany futerał pozwoli ochronić powierzchnię obudowy nawet przed drobnymi zarysowaniami. Dzięki temu po czasie, gdy zechcemy wymienić telefon na nowszy model, można rozważać odsprzedaż smartfona w wyższej cenie. Zniszczony Galaxy Xcover Pro zapewne znacznie trudniej znajdzie potencjalnego nabywcę.

Samsung Galaxy Xcover Pro – specyfikacja smartfona

6,3-calowy Samsung Galaxy Xcover Pro doskonale nadaje się do szybkiego i intuicyjnego przeglądania map oraz dokumentów, nawet w rękawiczkach. Smartfon spełnia normę wodo- i pyłoszczelności IP68, co oznacza całkowitą pyłoszczelność i ochronę nawet przed długotrwałym zanurzeniem w wodzie. Wyjątkowa pojemna bateria 4050 mAh wydłuża pracę telefonu, bez konieczności zabierania ze sobą ładowarki. Z tyłu smartfona umieszczono z kolei podwójny aparat fotograficzny 25 i 8 Mpx. Jasna przysłona umożliwia robienie zdjęć także w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowe atuty telefonu to również ośmiordzeniowy procesor, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz 4 GB pamięci RAM.