61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Sony Xperia 1 II

Etui na model Sony Xperia 1 II


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Sony Xperia 1, Sony Xperia 1 III, to zupełnie inne modele

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Wytrzymała obudowa na telefon Sony Xperia 1 II

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę etui na telefon Sony Xperia 1 II. Uwzględniają one prawidłowe wymiary smartfona oraz rozmieszczenie jego przycisków funkcyjnych, głośników i obiektywów. Do Twojej dyspozycji pozostaje m.in. obudowa na telefon typu bumper, silikonowe plecki na tył urządzenia, case pancerny czy etui na telefon książkowe. Każdy case występuje w szerokiej gamie wzorów i kolorów, które możesz dopasować do swojego gustu i zainteresowań. Na naszej stronie znajduje się również zaawansowany, ale prosty w obsłudze kreator etui na telefon. Stworzysz w nim autorski wzór na swój case.

Dopasuj estetyczne etui na telefon Sony Xperia 1 II

Idealne etui na telefon Sony Xperia 1 II to takie, które spełnia wymagania swojego właściciela. Case powinniśmy dobierać w zależności od specyfiki użytkowania smartfona. Oznacza to, że osoby aktywne fizycznie, wykonujące pracę w niebezpiecznych warunkach lub posiadające małe dzieci powinny wybierać wytrzymalsze etui na telefon. Z kolei ludzie pracujący w biurze i szczególnie ostrożnie obchodzący się ze swoimi smartfonami mogą wybrać delikatniejszy case. Nie zapominajmy o tym, że obudowa na telefon powinna po prostu nam się podobać. Postarajmy się dopasować etui na telefon do swoich preferencji. Najbardziej wymagający klienci mogą w tym celu wykorzystać udostępniony przez nas kreator etui.

Specyfikacja techniczna smartfona Sony Xperia 1 II

Nowy flagowiec Sony, czyli Xperia 1 II, zachwyca swoimi możliwościami technologicznymi. Po pierwsze, smartfon dysponuje 6,5-calowym wyświetlaczem OLED 4K HDR CinemaWide. Doskonale nadaje się on do oglądania filmów, grania w gry czy do obróbki zdjęć. Telefon może obsługiwać nowy standard sieci 5G, dzięki czemu szybko pobiera i przesyła pliki o nawet bardzo dużych rozmiarach. Z tyłu obudowy znajduje się aparat fotograficzny o 4 obiektywach z serii Sony Alpha 9. Są one uważane za najwyższej klasy aparaty w smartfonach. Ponadto Xperia 1 II jest wodoodporna i gwarantuje kinowej jakości dźwięk Dolby Atmos.