Etui na telefon Sony Xperia 10 II

Etui na model Sony Xperia 10 II


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Sony Xperia 10, Sony Xperia 10 III, Sony Xperia 10 IV, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wybierz case ochronny do smartfona Sony Xperia 10 II

Wygodny i funkcjonalny smartfon Sony Xperia 10 II wymaga ochrony w postaci wysokiej jakości etui na telefon. Warto dopasować taki case, który będzie amortyzował upadki i chronił powierzchnię smartfona przed zarysowaniami. Obudowa na telefon z dodatkowymi bumperami pomoże częściowo ochronić także wyświetlacz. Zgrubienia w narożnikach akcesorium uniemożliwią bezpośredni kontakt ekranu Xperii z płaskim podłożem. Oczywiście case może pełnić rolę także dodatkowej ozdoby dla Twojego smartfona. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz wiele estetycznych i inspirujących wzorów etui na telefon. Możesz również zaprojektować własny case, korzystając z udostępnionego przez nas kreatora etui na telefon.

Wybierz idealne etui na telefon Sony Xperia 10 II

Obudowa na telefon powinna gwarantować przede wszystkim ochronę urządzenia. Dla każdego użytkownika może jednak oznaczać to co innego. Podczas wyboru idealnego etui na telefon powinniśmy sugerować się swoim trybem życia, warunkami pracy oraz codziennymi nawykami w użytkowaniu smartfona. Możemy dopasować do nich silikonowy case na tył obudowy, etui na telefon w formie futerału książkowego czy też obudowę pancerną. Podobnie należy zwrócić uwagę na trwałość akcesoriów, a zatem rodzaj materiałów, z jakich je wykonano. Najodporniejsze etui na telefon to te wykonane z TPU. Wyjątkowo wytrzymałe są również case’y skórzane oraz drewniane.

Sprawdź możliwości Sony Xperia 10 II

Sony Xperia 10 II ma wysokiej klasy wyświetlacz OLED White o przekątnej 6 cali. Dzięki proporcjom 21:9 smartfon wygodnie leży w dłoni. Telefon jest bardzo wytrzymały, o czym świadczy jego wodoodporność oraz posiadanie szkła ochronnego Corning Gorilla Glass 6. Z tyłu urządzenia znajdują się 3 obiektywy aparatu fotograficznego: szerokokątny, superszerokokątny oraz teleobiektyw. Ich pracę wspomaga sztuczna inteligencja rozpoznająca różne scenerie i na bieżąco dostosowująca do nich ustawienia smartfona. Interfejs korzysta z trybu wielu okien, dzięki czemu można zyskać jeszcze wygodniejszą wielozadaniowość. Bateria o pojemności 3600 mAh jest wspomagana przez dodatkowe zabezpieczenia podczas ładowania.