Etui na telefon Sony Xperia 5 

(Liczba produktów: 1)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Wyprzedaż
Sony Xperia 5 - etui na telefon Wallet Book - różowy Wkrótce dostawa

Wallet Book

Sony Xperia 5 - etui na telefon Wallet Book - różowy

Cena promocyjna 48,37 zł Normalna cena 56,90 zł
 

Sony Xperia 5 - szeroki wybór case i etui

W ofercie naszego sklepu znajdziesz odpowiednie futerały, które są dedykowane dla Sony Xperia 5. Szeroki wybór różnych rodzajów etui na telefon zapewni maksymalne, wysokiej jakości zabezpieczenie przed mechanicznymi uszkodzeniami, na jakie jest narażony telefon podczas jego codziennego użytkowania. Etui zabezpiecza przed powstaniem zadrapań, rys, otarć, a nawet uszkodzeń podzespołów podczas upadku. Świetnie amortyzuje ewentualny upadek urządzenia na twarde podłoże. Poza tym nasze produkty są stylowe, elegancko wykonane, trwałe i nowoczesne. Każdy rodzaj obudowy ma odpowiednie wycięcia, które zapewniają idealne funkcjonowanie i łatwy dostęp do wszystkich funkcji smartfona.

Zabezpiecz swój model Sony Xperia 5

W ofercie etuo.pl znajdziesz ciekawe pokrowce ochronne, które nadadzą niepowtarzalnego designu Twojemu smartfonowi. Są tutaj wyjątkowe obudowy silikonowe, które bardzo dobrze przylegają do pleców oraz boków telefonu. Są to produkty elastyczne i przyjemne w dotyku oraz trwałe w użytkowaniu. Mamy też dla Ciebie stylowe obudowy z wyjątkowo modnymi nadrukami. Obudowy z nadrukami możesz również spersonalizować poprzez wykorzystanie własnego zdjęcia i zaprojektowanie własnego pokrowca przy pomocy naszego kreatora etui. W naszej ofercie znajdziesz pokrowce ochronne wykonane z najróżniejszych materiałów i w różnej stylistyce. Wszystkie są bardzo eleganckie. Mamy dla Ciebie i Twojego telefonu również hit w postaci pancernego etui. Co to jest? Case pancerny jest niezawodnym zabezpieczeniem dla Twojej Xperii 5. Dlaczego? Pancerne obudowy powstają z odpornych i grubych materiałów. Dlatego urządzenie jest zabezpieczone przed zarysowaniami, otarciami i zabrudzeniem. Są świetnym amortyzatorem upadków. Etui pochłania część energii uderzenia. A to oznacza, że zminimalizowana zostaje możliwość trwałego uszkodzenia obudowy czy zniszczenia podzespołów. Poza tym każdy pokrowiec jest idealnie dopasowany do urządzenia. Ma odpowiednie wycięcia, które pozwalają na swobodne użytkowanie telefonu.

Sony Xperia 5 - specyfikacja

Sony Xperia 5 nie jest tani i wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Gwarantuje wysoką jakość obrazu na filmowym wyświetlaczu CinemaWide™. Można swobodnie oglądać na nim filmy. To również smartfon do zadań specjalnych - idealny dla fotografa amatora. Poza tym ma ponadczasowy kształt i doskonale leży w dłoni.