CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Sony Xperia XA

Etui na model Sony Xperia XA


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Sony Xperia XA Ultra, to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sony Xperia XA to smartfon, który można naprawdę pokochać. Zbudowano go z myślą o użytkownikach ceniących sobie wysoką jakość wykonania oraz duża płynność pracy. W obudowie pracuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6755, umożliwiający obsługę aplikacji 64-bitowych. Sony Xperia XA jest doskonałą opcją dla osób lubiących korzystać z multimediów i często wykonują pamiątkowe fotografie.

Wyświetlacz w rozdzielczości HD charakteryzuje się przekątną 5 cali i obsługą technologii Bravia Engine 2. Do wykonywania zdjęć służy aparat fotograficzny z hybrydowym systemem ustawiania ostrości – jego ogromnymi zaletami jest możliwość natychmiastowego uruchomienia oraz zdolność do pracy w złych warunkach oświetleniowych. To sprawia, że Sony Xperia XA jest doskonałym sprzętem dla ludzi aktywnych i dynamicznych. Wyjazd w góry czy nad morze z tym smartfonem to żaden problem – energooszczędne podzespoły i pojemna bateria sprawiają, że telefon jest w stanie pracować przez dwa dni bez potrzeby ładowania.

O piękny telefon trzeba bardzo dbać – każda rysa to poważny problem i wielki powód do smutku. Doskonały wygląd telefonu to jednak nie wszystko – futerał na telefon Sony Xperia XA pozwoli zachować jego pełną funkcjonalność i uniknąć sytuacji gdy przypadkowe uderzenie zakończy karierę cennego urządzenia. Pęknięty ekran, połamana obudowa czy zarysowany obiektyw aparatu to rzeczy, które mogą być jedynie czymś, co zdarza się innym – a to za sprawą wytrzymałego etui na telefon, które pozwoli zabezpieczyć smartfon przed wszelkimi niespodziankami. Case na telefon może być także zdobiony modnym wzorem lub zmienić całkowicie kolor urządzenia. Elastyczna guma na telefon to wyjątkowy sposób na to, aby dopasować telefon Sony Xperia XA do własnego gustu i stylu.