Wygląda na to, że pamięć podręczna jest wyłączona w twojej przeglądarce.
By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś pamięć podręczną w swojej przeglądarce.

  Schowek ()

Etui na telefon Wiko Tommy

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Francuski koncern Wiko dzielnie walczy o wpływy na rynku środkowoeuropejskim i wprowadza nowe modele smartfonów, które są coraz większą konkurencją dla uznanych i cenionych producentów. Nowy model Wiko Tommy wyposażono w ekran dotykowy IPS o przekątnej 5 cali. Pozwala on na wyświetlanie grafiki z maksymalną rozdzielczością 720 x 1280 pikseli. Wiko Tommy wyposażony został w klasyczny procesor Qualcomm Snapdragon z czterema rdzeniami taktowanymi z częstotliwością 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz układ graficzny Adeno 304 – to zdecydowanie sprawdzone połączenie, które dobrze sprawuje się w wielu telefonach z niższej półki cenowej.

Pracą urządzenia steruje system operacyjny Android w wersji 6.0 – przeznaczone do niego aplikacje można przechowywać we wbudowanej pamięci o pojemności 8 GB lub przenosić na kartę pamięci do 64 GB. Aparat główny umożliwia wykonywanie zdjęć z rozdzielczością 8 megapikseli oraz kręcenie filmów w standardzie HD. Przednia kamera posiada matrycę 5-megapiskelową.
Etui na telefon nie stanowi jedynie skutecznej ochrony przed uszkodzeniami – to również wyjątkowo interesujący sposób na zmianę wyglądu swojego urządzenia. Kolorowy case na telefon to praktycznie jedyna możliwość zmiany fabrycznego wyglądu smartfona i dopasowania go do swoich indywidualnych potrzeb, gustów i preferowanego stylu. Ozdobiony ciekawym wzorem futerał na telefon może zmienić niezbyt ciekawy design w prawdziwe dzieło sztuki. Oczywiście każda obudowa na telefon to także wytrzymałe zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi wypadkami – z jej użyciem można być pewnym, że upadek lub mocne uderzenie nie będzie przyczyną zarysowania czy połamania naszego Wiko Tommy. Oferowane przez nas akcesoria produkowane są z dbałością o każdy detal z wysokowytrzymałych tworzyw i materiałów.