61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Wiko View 3

Etui na model Wiko View 3


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Wiko View 3 Lite, to zupełnie inny model

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Wiko View 3 – szeroki wybór case i etui

Niezależnie od tego, czy preferujemy etui ze sztucznych, czy naturalnych materiałów – warto się w nie wyposażyć. To nie tylko ochrona Twojego Wiko View 3, ale również modny dodatek podkreślający indywidualny styl. Wiele kobiet sięga po obudowy brokatowe, które estetycznie mienią się w świetle. Z kolei zwolenników naturalnego minimalizmu może zachwycić case drewniany, czyli obudowy wzmacniane drewnianymi płytkami z różnych gatunków drzew, często wzbogacane spersonalizowanymi grawerami. Najpopularniejsze jednak są futerały silikonowe – za ich główną zaletę uważana jest przede wszystkim niska cena, ale także największy wybór wśród wzorów. Nieco bardziej wymagający użytkownicy decydują się na pokrowce książkowe, ponieważ chronią one największą powierzchnię smartfona, a dodatkowo mogą służyć jako podstawka do oglądania zdjęć oraz filmów.

Zabezpiecz swój model Wiko View 3

Poszukiwacze najbardziej skutecznej ochrony przed uszkodzeniem Wiko View 3 powinni rozważyć plastikowe etui pancerne. Zwykle składa się ono z kilku warstw różnych, wysokogatunkowych tworzyw, które są grube i wytrzymałe. Upadek telefonu, który ma na sobie etui pancerne, zostaje w łatwy sposób zamortyzowany, a my mamy większą pewność tego, że nasze urządzenie nie uszkodzi się na skutek nieszczęśliwego wypadku. W ostatnim czasie zyskujemy coraz większy wybór wśród pokrowców pancernych, mając także wśród nich wiele ładnych i ciekawych wzorów do wyboru.

Wiko View 3 – specyfikacja

Smartfon Wiko View 3 posiada panoramiczny wyświetlacz 18:9 z wąskim obramowaniem, na którym możesz komfortowo przeglądać Sieć, korzystać z aplikacji czy oglądać zdjęcia oraz filmy. Producent wyposażył telefon w wydajny, czterordzeniowy procesor, a także wiele przydatnych funkcji, takich jak czytnik linii papilarnych, radio FM, czujnik zbliżenia i czujnik światła oraz Dual SIM. Do naszej dyspozycji pozostają także dwa aparaty fotograficzne: przedni 16 Mpix i tylni 13 Mpix. Wykorzystamy je zarówno do wykonywania zdjęć, jak i kręcenia filmów – w drugim przypadku warto skorzystać z trybu Time lapse i stabilizacji obrazu, dzięki czemu nagrania zyskają jeszcze wyższą jakość.