CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Wiko View 4 Lite

Etui na model Wiko View 4 Lite


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Wiko View 4, to zupełnie inny model

Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochronka do Twojego Wiko View 4 Lite

Zastanawiasz się nad formą zabezpieczenia swojego Wiko View 4 Lite przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi? Niestety, nawet w trakcie normalnego użytkowania telefonu z czasem zaczną pojawiać się na jego obudowie zrysowania, otarcia i inne defekty. Z tego powodu od razu po zakupie warto zacząć stosować dopasowane do danego modelu smartfona etui ochronne. Bogata oferta naszego sklepu zaprezentuje Ci różnorodne, eleganckie i efektowne etui, które z powodzeniem ochronią wrażliwą konstrukcję Twojego smartfona. Do Twojego wyboru pozostaje na przykład obudowa silikonowa, futerał książkowy, skórzany pokrowiec czy ochronka z naturalnego drewna.

Wybierz bezpieczne i estetyczne etui na smartfon

Najlepsze etui ochronne na smartfon to takie, które łączy w sobie zarówno walory wizualne, jak i właściwości ochronne. Konkretny rodzaj obudowy najlepiej dopasować do własnego stylu życia. Dla osób wykonujących pracę w niebezpiecznych warunkach lub posiadających małe dzieci najlepiej sprawdzi się case pancerny lub obudowa z bumperami. Z kolei osoby wykonujące prace biurowe mogą ograniczyć się do klasycznego, silikonowego etui na tył obudowy. Jeżeli chcesz dodatkowo chronić wyświetlacz swojego smartfona, polecamy w szczególności futerał z klapką na zatrzask magnetyczny. Dodatkowa ochronka będzie zabezpieczać ekran przed uszkodzeniami w sytuacji, gdy nie jest on użytkowany.

Wiko View 4 Lite – specyfikacja telefonu

Poręczny smartfon Wiko View 4 Lite prezentuje dobre parametry także w odchudzonej wersji. W pierwszej kolejności warto zwrócić na jego wąskoramkowy wyświetlacz o przekątnej 6,52 cala. Ekran wyświetla obraz w jakości HD+, dzięki czemu dobrze nadaje się do obsługi aplikacji czy oglądania filmów. Bateria o pojemności 4000 mAh pozwala na wielogodzinne użytkowanie bez konieczności ładowania. Tylny aparat fotograficzny bazuje na pojedynczym obiektywie z matrycą o wielkości 13 Mpx, a przedni aparat do selfie korzysta z matrycy o wielkości 5 Mpx. Funkcja Dual SIM pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch numerów telefonu, dlatego smartfon może stanowić na przykład urządzenie służbowe.