61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Etui na model Xiaomi Mi 10 Youth Edition


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Lite, Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10 Ultra, to zupełnie inne modele

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Zabezpiecz swój Xiaomi Mi 10 Youth Edition poprzez etui ochronne

Lekki, smukły i ultrawydajny Xiaomi Mi 10 Youth Edition warto zabezpieczyć przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. W tym celu najlepiej stosować etui ochronne, ponieważ nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć niechcianego upadku lub uderzenia smartfona. Obudowa na telefon powinna zostać dopasowana do jego konkretnego modelu. Tylko w ten sposób mamy gwarancję jej kompatybilności rozmiarowej i odpowiedniego rozmieszczenia wycięć na zewnętrzne komponenty telefonu. Oprócz klasycznego etui silikonowego do Twojego wyboru pozostaje także futerał w formie książkowej, skórzany pokrowiec z dodatkowymi przegródkami, obudowa drewniana czy case pancerny. Ciekawym efektem wizualnym wyróżnia się również etui z pływającym brokatem.

Jaka ochronka do Xiaomi Mi 10 Youth Edition?

Model Xiaomi Mi 10 Youth Edition jest kompatybilny z wieloma różnymi rodzajami etui. Ochronka powinna zostać dopasowana jednak nie tylko do samego smartfona, ale również do prowadzonego przez Ciebie trybu życia. Jeśli wykonujesz pracę w niebezpiecznych warunkach, uprawiasz sporty ekstremalne lub po prostu masz w domu małe dzieci, zabezpiecz smartfon poprzez case pancerny. Dla osób uważnie obchodzącymi się ze swoimi telefonami polecamy z kolei klasyczne etui na tył obudowy. Popularne rozwiązanie stanowi również futerał w formie książkowej, który zawiera zamykaną na zatrzask magnetyczny klapkę. Wykorzystując pokrowiec z klapką, chronisz dodatkowo wyświetlacz smartfona w momencie, gdy go nie używasz.

Charakterystyka Xiaomi Mi 10 Youth Edition

6,57-calowy Xiaomi Mi 10 Youth Edition posiada ekran AMOLED z matrycą PenTile Diamond charakteryzująca się wysoką szczegółowością wyświetlanego obrazu. W ekran wbudowano czytnik linii papilarnych śledzący odcisk palca z częstotliwością 180 Hz. Serce smartfona stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G o taktowaniu 2,4 GHz. Jego pracę wspomaga układ graficzny Adreno 620 oraz 6 lub 8 GB RAM, w zależności od konfiguracji sprzętowej. Telefon wyróżnia się peryskopowym obiektywem o pięciokrotnym zoomie optycznym hybrydowym i pięćdziesięciokrotnym zoomie cyfrowym. Pracę aparatu fotograficznego wspierają zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji.