Znajdź etui do swojego urządzenia:
   
61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Etui na telefon Xiaomi Mi 10 Youth Edition

ETUI NA MODEL Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Smartfony Mi 10 Lite, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra i Mi 10 TO ZUPEŁNIE INNE MODELE

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Zabezpiecz swój Xiaomi Mi 10 Youth Edition poprzez etui ochronne

Lekki, smukły i ultrawydajny Xiaomi Mi 10 Youth Edition warto zabezpieczyć przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. W tym celu najlepiej stosować etui ochronne, ponieważ nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć niechcianego upadku lub uderzenia smartfona. Obudowa na telefon powinna zostać dopasowana do jego konkretnego modelu. Tylko w ten sposób mamy gwarancję jej kompatybilności rozmiarowej i odpowiedniego rozmieszczenia wycięć na zewnętrzne komponenty telefonu. Oprócz klasycznego etui silikonowego do Twojego wyboru pozostaje także futerał w formie książkowej, skórzany pokrowiec z dodatkowymi przegródkami, obudowa drewniana czy case pancerny. Ciekawym efektem wizualnym wyróżnia się również etui z pływającym brokatem.

Jaka ochronka do Xiaomi Mi 10 Youth Edition?

Model Xiaomi Mi 10 Youth Edition jest kompatybilny z wieloma różnymi rodzajami etui. Ochronka powinna zostać dopasowana jednak nie tylko do samego smartfona, ale również do prowadzonego przez Ciebie trybu życia. Jeśli wykonujesz pracę w niebezpiecznych warunkach, uprawiasz sporty ekstremalne lub po prostu masz w domu małe dzieci, zabezpiecz smartfon poprzez case pancerny. Dla osób uważnie obchodzącymi się ze swoimi telefonami polecamy z kolei klasyczne etui na tył obudowy. Popularne rozwiązanie stanowi również futerał w formie książkowej, który zawiera zamykaną na zatrzask magnetyczny klapkę. Wykorzystując pokrowiec z klapką, chronisz dodatkowo wyświetlacz smartfona w momencie, gdy go nie używasz.

Charakterystyka Xiaomi Mi 10 Youth Edition

6,57-calowy Xiaomi Mi 10 Youth Edition posiada ekran AMOLED z matrycą PenTile Diamond charakteryzująca się wysoką szczegółowością wyświetlanego obrazu. W ekran wbudowano czytnik linii papilarnych śledzący odcisk palca z częstotliwością 180 Hz. Serce smartfona stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G o taktowaniu 2,4 GHz. Jego pracę wspomaga układ graficzny Adreno 620 oraz 6 lub 8 GB RAM, w zależności od konfiguracji sprzętowej. Telefon wyróżnia się peryskopowym obiektywem o pięciokrotnym zoomie optycznym hybrydowym i pięćdziesięciokrotnym zoomie cyfrowym. Pracę aparatu fotograficznego wspierają zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji.