Etui na telefon Xiaomi Mi 9 Lite

Etui na model Xiaomi Mi 9 Lite


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 SE, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1030
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi 9 Lite - wybierz case na telefon

Jak dobrać oryginalną osłonę na swój smartfon, która zabezpieczy go przed efektami upadku ze znacznej wysokości lub zarysowaniem wskutek noszenia w torbie lub kieszeni? Sprawdź nasze obudowy na telefon z gotowym nadrukiem, które znajdziesz na stronach etuo.pl, a Twój telefon z pewnością będzie wyróżniał się pośród innych. Etui dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Możesz także zaprojektowac własny case, ale z pewnością znajdziez coś ciekawego w naszych gotowych kolekcjach. Lubisz kwiaty? A może chcesz etui na telefon ze zwierzakami? A być może poszukujesz cienkiej ale pancernej obudowy na telefon? W kolekcjach etuo znajdziesz to czego sukasz. Posiadamy etui z klapką, pokrowce wzmocnione, obudowy silikonowe, a także z płynnym brokatem. Zobacz i wybierz coś dla siebie!

Zalety ochronnego etui Xiaomi Mi 9 Lite

Pokrowiec z  ulubionym motywem to także przede wszystkim skuteczna ochrona smartfona przed uszkodzeniem. Coraz większe ekrany współczesnych telefonów są bardziej narażone na zarysowania, stłuczenia lub pobrudzenie w trakcie codziennego użytkowania. Obudowy wykonane z wytrzymałych materiałów pozwalają zminimalizować ryzyko takiego uszkodzenia, a jednocześnie nie przeszkadzają w korzystaniu z funkcjonalności smartfonów. Wszystkie osłony są bowiem dedykowane poszczególnym modelom i idealnie do nich dopasowane. Posiadają także wycięcia w odpowiednich miejscach, dzięki czemu można swobodnie korzystać ze słuchawek czy aparatu do robienia zdjęć.

Xiaomi Mi 9 Lite - specyfikacja modelu

Xiaomi Mi 9 Lite to smartfon średniej klasy, pracujący na procesorze Snapdragon 710, wspieranym przez 6 GB pamięci RAM. Na pliki osobiste użytkowników przeznaczono aż 128 GB, więc pozwala to na wygodne, codzienne, nawet bardzo intensywne użytkowanie. Jego dodatkowym atutem jest mocna bateria o pojemności 4030 mAh, dzięki czemu telefon nie wymaga ładowania nawet przez dwa dni, a dodatkowo został wyposażony w technologię szybkiego uzupełniania energii.