CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Xiaomi Mi Max

Etui na model Xiaomi Mi Max


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Xiaomi Mi Max 3, to zupełnie inny model

Brak wyników wyszukiwania

Ogromne ekrany wciąż mają wielu miłośników, ale aktualne trendy technologiczne w większości przypadków sprawiają, że producenci nie przekraczają magicznej wartości pięciu lub pięciu i pół cala przekątnej ekranu. Firma Xiaomi postanowił złamać to tabu i wypuściła na rynek telefon z ekranem wielkości niemal 6,5 cala. Xiaomi Mi Max postawił na nowoczesny wygląd i wyświetlacz przykryto bardzo modnym szkłem 2,5D – w połączeniu z zaokrąglonym tylnym panelem telefonu daje to poczucie przyjemnej dla oka „obłości”.

Smartfon produkowany jest w dwóch wariantach – z procesorem Snapdragon 650 lub 652. Słabsza wersja oferuje 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, a mocniejszy Xiaomi Mi Max dostępny jest z 3 lub 4 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Aparat główny pracuje w oparciu o 16-megapikselową matrycę z obiektywem o przesłonie f/2.0. Kamera wyposażona jest w nowoczesny autofocus PDAF. Pracę urządzenia kontroluje oparty na Androidzie autorski system MIUI 8. Nie zabrakło też czujnika biometrycznego, modułu LTE i hybrydowego portu kart SIM.
Ogromne phablety często nie mieszczą się w kieszeni i dlatego przenoszone są w przepastnych czeluściach toreb i plecaków. To właśnie tam najczęściej ulegają uszkodzeniu – w kontakcie z przenoszonymi przedmiotami obudowa pokrywa się setkami małych rys i przetarć. Etui na telefon pozwoli przenosić swoje urządzenie w każdych warunkach i zbezpieczyć je przed uszkodzeniem. Futerał na telefon nie chroni jedynie przed utratą urody – to także idealny sposób, aby zabezpieczyć smartfon przed rozbiciem ekranu czy obiektywy aparatu. Elastyczna guma na telefon lub doskonale dopasowana obudowa na telefon Xiaomi Mi Max sprawie, że nawet po długim i intensywnym użytkowaniu ten wyjątkowy smartfon wyglądać będzie jak w dniu zakupu.