CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon Xiaomi Mi Note 10

Etui na model Xiaomi Mi Note 10


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfony Xiaomi Mi Note 10 Lite, Xiaomi Mi Note 10 Pro, to zupełnie inne modele

Filtry Zwiń
Model urządzenia 1086
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi Note 10 – szeroki wybór case i etui

Korzystasz z Xiaomi Mi Note 10 i chcesz zadbać o swój telefon? W etuo.pl znajdziesz etui na telefon, które zapewnią mu ochronę. ​​​Obecnie smartfon spełnia wiele zadań. Wykorzystujemy go nie tylko do dzwonienia, ale także do szybkiej wymiany wiadomości, robienia zdjęć, nagrywania wideo czy oglądania filmów. Warto zadbać o to, aby służył nam jak najdłużej. Musimy być przygotowani, że nasz telefon może ulec uszkodzeniu, zostać porysowany lub po prostu ubrudzić się. Każda z tych rzeczy zmniejsza komfort korzystania ze smartfona. W takim momencie przydałoby się etui ochronne.

Zabezpiecz swój model Xiaomi Mi Note 10

W naszym sklepie masz do wyboru różne produkty. Obudowy pancerne chronią przed fizycznymi uszkodzeniami. Jeśli Twój telefon upadnie na telefon, to z taką obudową możesz być spokojniejszy. Możesz też wybrać bardziej elastyczny case silikonowy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, jak chcesz zadbać o komfort swojego telefonu. Wszystkie etui są łatwo do założenia i ewentualnego zdjęcia go. W etuo.pl znajdziesz modele przystosowane do konkretnego modelu Xiaomi. Nie musisz martwić się, że case będzie zasłaniał głośnik czy aparat. Obudowa może też być elementem ozdobnym. Pokrowce z nadrukami są coraz bardziej popularne i możesz je dostosować do siebie. Bez wątpienia wśród rodziny czy znajomych, zwrócisz ich uwagę.

Xiaomi Mi Note 10 – specyfikacja

Xiaomi Mi Note 10 to kolejny model, który przesuwa granice. Jest nie tylko elegancki, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalny. Xiaomi wyposażyło go w 6 GB pamięci RAM. Jego obudowa robi wrażenie - sam telefon jest cienki. Wrażenie robi nawet ekran OLED z notchem. Z tyłu znajdziemy aż 5 aparatów, które sprawią, że zdjęcia nim robione będą na najwyższym poziomie. Xiaomi postawiło na akumulator o pojemności 5260 mAh, co całkowicie odstawia poprzednie modele tej marki. Biorąc pod uwagę, że smartfon oparty jest o procesor Snapdragon 730G, możemy śmiało powiedzieć, że mamy do czynienia z naprawdę robiącym wrażenie technicznie i wizualnie telefonem.