61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui na telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Etui na model Xiaomi Redmi Note 3 Pro


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon Xiaomi Redmi Note 3, to zupełnie inny model

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 

Xiaomi Redmi Note 3 Pro jest bardziej rozwiniętą i dopracowaną wersją modelu bez „Pro” w nazwie. Za wydajność nowego smartfona odpowiedzialny jest sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 650, w którym zastosowano architekturę big. LITTLE. Innowacyjna technologia pozwala na zdecydowanie efektywniejsze wykorzystanie rdzeni procesora i poprawę płynności urządzenia. W czasie stanu spoczynku rdzenie pomocnice są wyłączane, co dodatkowo wpływa na energochłonność smartfona. Wytrzymałość baterii jest ogromna – w tym modelu zastosowano akumulator o pojemności aż 4.000 mAh.

Za wyświetlanie grafiki odpowiada w tym wypadku układ Adreno 510, a obraz można podziwiać na ekranie IPS o przekątnej 5,5 cali. Do dyspozycji mamy imponującą rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. W tak zaawansowanym telefonie nie mogło zabraknąć także czytnika linii papilarnych oraz wsparcia dla technologii szybkiego ładowania. W sprzedaży dostępne są wersje wyposażone w 16 i 32 GB pamięci wewnętrznej.
Obudowa na telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro to gwarancja, że ten niezwykły smartfon przez cały okres użytkowania będzie wyglądał tak samo jak w dniu zakupu. Futerał na telefon pomoże zabezpieczyć cenny telefon przed zarysowaniami, pęknięciami oraz uszkodzeniami pięknej obudowy. Case na telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro to także niezwykła okazja, aby dopasować swoje urządzenie do estetycznych i stylistycznych wymagań – kolorowa guma na telefon pozwoli w ciągu kilku chwil nadać smartfonowi zupełnie nowego wyglądu. Wysoka jakość dostępny akcesoriów to gwarancja, że telefon zostanie w maksymalny sposób zabezpieczony przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, a jego funkcjonalność nie zostanie w żaden sposób zmniejszona – każdy futerał posiada niezbędne wycięcia na złącza i urządzenia peryferyjne.