Zaprojektuj etui na Alcatel 1B (2020) z własnym nadrukiem

Pokaż na stronie Zwiń

Wymarzona obudowa z własną grafiką na Alcatel 1B (2020)

Jeżeli marzy Ci się obudowa z własną grafiką, koniecznie przetestuj udostępniony na naszej stronie kreator etui. Zaprojektuj etui zgodnie z własnym gustem i preferencjami. Może ono nawiązywać do Twoich zainteresowań, na przykład podróżowania, kinematografii czy gastronomii. Najważniejsze jednak, że masz całkowitą kontrolę nad tym, co dokładnie będzie zawierać etui z nadrukiem. Stwórz własną obudowę dla siebie lub jako etui na prezent. Wiele osób wykorzystuje w tym celu case ze swoim zdjęciem, podpisując je efektownym fontem lub dodając drobne elementy graficzne. Co ważne, nie trzeba posługiwać się wyłącznie własnymi grafikami. Nasz kreator zawiera również bogatą galerię popularnych obrazków.

Jak wykorzystać nasz kreator etui?

Do kreatora etui dostępnego na naszej stronie można dodawać swoje zdjęcia, grafiki oraz napisy. Posiadamy również bogatą galerię gotowych obrazów i fontów do wykorzystania. Na ich podstawie można stworzyć niepowtarzalne etui z własnym nadrukiem, którego nie ma nikt inny na świecie. Każdy element graficzny dodawany do kreatora podlega zaawansowanej edycji: skalowaniu, obracaniu, duplikowaniu lub zarządzaniu kryciem. Zaprojektuj etui z dbałością o szczegóły, mogąc mieć pewność, że gotowy produkt będzie przedstawiać taki sam efekt ostateczny. To zasadnicza przewaga nad pisemnym zleceniem wykonania obudowy na telefon.

Specyfikacja smartfona Alcatel 1B (2020)

5,5-calowy Alcatel 1B to klasyczny smartfon z niskiej półki cenowej o wielu przydatnych funkcjach. Posiada pojemną baterię 3000 mAh, dzięki której można komfortowo używać go na przykład w podróży. Pamięć wbudowana telefonu wynosi 16 GB, jednak stosując dodatkową kartę pamięci możemy rozszerzyć ją o kolejne 32 GB. Telefon działa płynnie i niezawodnie dzięki czterordzeniowemu procesorowi Qualcomm 215 i 2 GB pamięci RAM. Smartfon posiada również dwa aparaty fotograficzne: tylny 8 Mpx i przedni 5 Mpx. Wiele użytkowników wybiera Alcatel 1B (2020) ze względu na posiadaną przez niego funkcję DualSIM. Dzięki temu można korzystać na nim jednocześnie z dwóch numerów telefonu.