Zaprojektuj etui na Alcatel 1S z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 1S - zaprojektuj wymarzony case

Niepowtarzalna obudowa z własnym zdjęciem lub spersonalizowane etui - zaprojektuj etui na telefon wykorzystując wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze kreator etui dostępny na stronach etuo.pl. To atrakcyjny gadżet dla poszukiwaczy możliwości wyrażenia swojego indywidualnego charakteru lub po prostu miła pamiątka wręczona bliskiej Ci osobie z wykonanymi samodzielnie zdjęciami. Wystarczy wybrać dedykowany poszczególnym modelom smartfonów wzór, wgrać zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i wymiarach nie mniejszych niż 640x480 pikseli, wypełnić nimi całkowicie tło lub wybrać kolor, który Ci odpowiada, a następnie wybrać model zabezpieczającej telefon obudowy spośród dostępnych w ofercie etuo.pl. Wgrane zdjęcia można dowolnie obracać, przycinać, dodawać dostępne efekty przenikania tworzące niepowtarzalne kolaże lub napisy. Pamiętaj, że domyślnym kolorem tła jest biel, więc jeśli nie wypełnisz zdjęciami całego wzoru lub nie wybierzesz odpowiedniego odcienia, zostaną one nadrukowane właśnie w ten sposób.

Zalety spersonalizowanego Alcatel 1S

Case z własnym nadrukiem to jednak nie tylko oryginalny dodatek do naszych stylizacji, ale przede wszystkim obowiązkowe współcześnie zabezpieczenie dla ekranów smartfonów. Ich rozmiary pozwalają na wygodne korzystanie z maila czy sieci internetowej, a nawet serwisów streamingowych, które umożliwiają oglądanie ulubionych seriali w każdym niemal miejscu. Jednak są równocześnie narażone na zarysowanie czy uszkodzenie mechaniczne, które mogą zniszczyć radość z ich funkcjonalności. Aby odpowiednio je uchronić przed efektami codziennego użytkowania, wybierz model, który pasuje do Twoich potrzeb. W ofercie etuo.pl znajdziesz obudowy silikonowe, ściśle przylegające do poszczególnych modeli smartfona, etui z klapką lub etui w formie wygodnego portfela. Wszystkie wykonane zostały z materiałów o wyjątkowej odporności na uderzenia, zarysowania czy innego typu uszkodzenia mechaniczne.

Alcatel 1S - specyfikacja modelu

Alcatel 1S to obecnie najtańszy model smartfonów oferowanych przez tę firmę. Oparty na ośmiordzeniowym układzie Unisoc SC9863A, wyposażony został w nowe Cortexy-A55 i grafikę PowerVR. Inne jego cechy charakterystyczne to czytnik linii papilarnych na tylnym panelu 5,5-calowy ekran HD+ o formacie 18:9 i bateria o pojemności 3060 mAh.